Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -93 m2
Cmimi - 300 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane, (TRR-218-57d)

Apartament 1+1 me qera prane qendres Globe ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe prej 93 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, ballkon, tualet dhe koridor.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me nje mobilim bashkekohor dhe te rehatshem.

Eshte i orientuar nga veriu dhe ofron nje pamje te hapur te zones.

Dritaret jane te pajisura me grila.

Zona eshte e zhvilluar dhe ka akses te lehte ne zonen e Vasil Shantos, rrugen Teodor Keko etj.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

 

Cmimi 300 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Vile luksoze me qera, pjese e nje kompleks vilash ne Lunder, Tirane , (TRR-815-37a)
Tirane,Albania

Vile luksoze me qera ne Lunder, pozicionuar ne nje kompleks vilash m...

Cmimi:3500

Vile 3 kateshe me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-1014-18j)
Tirane,Albania

Vile 3 kateshe me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane.Vila poziciono...

Cmimi:3500 euro

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane (TRR-1014-19j)
Tirane,Albania

Ambjent biznesi me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.Kjo pron...

Cmimi:1700 euro

Apartament 2 + 1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-1014-20b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane. Aparta...

Cmimi:350 Euro

Apartament 2 + 1 me qera te Kopshti Zoologjik ne Tirane (TRR-1014-21b)
Tirane,Albania

Apartament modern me qera ne rrugen Bilal Sina. Ndodhet ne katin e ...

Cmimi:700 Euro