Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -115.62 m2
Cmimi - 98.000 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 per shitje prane zones se Komunes se Parisit ne Tirane (TRS-318-16L)

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Prokop Mima prane Qendres Kristal ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri, te sapo perfunduar.

Me siperfaqe totale 115.62m2 dhe te bredshme 96.9m2 ndahet ne ambient ndenje sebashku me vendin e kuzhines,2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe ballkon.

Dritaret jane dopjo xham per nje izolim me te mire akustik.

Ka orinetim nga jugu dhe ofron drite natyrale gjate gjithe dites.

Pallati ofron kushte bashkohore, administrim, 2 ashensor dhe kamera sigurie 24-ore.

Ndodhet ne nje zone te zhvilluar prane sherbimeve te ndryshme per te kryer nje jetese sa me komode.

Ka akses te lehte ne Unazen e Re te Tiranes, Komunen e Parisit dhe afer Kopshtit Botanik.

Apartamenti eshte ne procesin e fundit te hipotekimit.

Cmimi: 850 Euro/m2.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Ambjent biznesi ne shitje ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane (TRS-1213-25)
Tirane,Albania

Ambjent biznesi ne shitje prane ish-Ekspozites “Shqiperia Sot&...

Cmimi:1750 euro/m2

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Jordan Misja ne Tirane , (TRS-1213-26b)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Jordan Misja ne Tirane. Apartam...

Cmimi:59.000 Euro

Apartament 1+1 per shitje afer ne rrugen Albanopoli afer zyrave te Hipotekes ne Tirane , (TRS-1213-27b)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Albanopoli ne Tirane prane zyrav...

Cmimi:75.700 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane , (TRS-1213-28b)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Albanopoli ne Tirane, prane hipo...

Cmimi:99.000 Euro

Ambjent per zyra ne shitje ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane (TRS-1213-29)
Tirane,Albania

Apartament per zyra ne shitje prane Farmacise Greke ne Tirane. Apart...

Cmimi:108.000 Euro