Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -104 m2
Cmimi - 75.000 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 per shitje prane Concord Center ne Tirane (TRS-318-17R)

Apartament per shitje ne rrugen 5 Maji ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri prane kompleksit Concord ne rrugen 5 Maji ne Tirane.

Siperfaqja totale prej 104 m2 organizohet ne nje sallon me kuzhine te perfshire, 2 dhoma gjumi, korridor, 2 ballkone dhe 2 tualete.

Apartamenti ofrohet gjysme i mobiluar ku perfshihet mobilimi i dhomes se gjumit dhe kuzhina ne dhomen e ndenjes.

Organizimi i ambienteve te brendshme eshte i mire.

Eshte pjese e nje pallati te ndertuar me punime cilesore qe siguron nje administrim te mire te ambienteve te perbashketa.

Ndodhet ne nje zone qe ka prane te gjitha sherbimet e nevojshme.

Siguron akses te shpejte ne rrugen 5 Maji, rrugen Abdyl Pajo, rrugen Besim Fagu etj.

Ne proces hipotekimi.

 

Cmimi 75.000 Euro

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Zyre duplekse me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-814-5b)
Tirane,Albania

Ambjent per zyre me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane. Dupleks...

Cmimi:700 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane Ambasades Amerikane ne Tirane (TRS-814-2b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Aparta...

Cmimi:103.400 Euro

Dyqan ne shitje ne rrugen Zenel Baboci ne Tirane (TRS-814-3j)
Tirane,Albania

Dyqan ne shitje prane rruges se Dibres ne Tirane. Ambjenti ndodhet ...

Cmimi:30.000 euro

Apartament per zyra me qera te shallvaret ne Tirane (TRR-814-4b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 me qera per zyra ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane...

Cmimi:400 Euro

Apartament 1 + 1 per zyra me qera prane rruges Mine Peza ne Tirane (TRR-814-6b)
Tirane,Albania

Zyra me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu. Apartamenti ndodhet ne k...

Cmimi:300 Euro