Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -107 m2
Cmimi - 125.000 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Durresit ne Tirane (TRS-318-21L)

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore.

Me siperfaqe totale prej 107m2 dhe siperfaqe te brendshme 100m2 organizohet ne sallon bashke me kuzhine te vecuar ne aneks, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Apartamenti ofrohet pjeserisht i mobiluar ne varesi te preferences se klientit.

Ka te instaluar 2 kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

Dhomat kane nje organizim te mire dhe te mbushura me drite natyrale pothuajse gjithe dites.

Apartamenti eshte me orientim nga jug-lindja dhe ofron pamje te kendshme te zones perreth.

Pallati eshte i pajisur me ashensor, ofron administrim dhe kamera sigurie.

Prane tij mund te gjeni sherbime nga me te ndryshme si : supermarket, furre buke, restorante, farmaci, zyra dhe institucione te ndryshme etj.

Ka akses te lehte me rrugen e Kavajes, rrugen e Durresit dhe pak minuta nga Qendra e Tiranes.

Ofrohet vend parkimi ne katin e nendheshem te pallatit me cmim ekstra 15.000 Euro.

Apartamenti dhe garazhi jane te pajisur me certificate te rregullt pronesie.

Cmimi: 125.000 Euro.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Freskut ne Tirane (TRS-214-23)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Muhamet Deliu. Apartamenti ndodh...

Cmimi:46.000 euro

Apartament 2 + 1 ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane (TRS-1213-58b)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Apartame...

Cmimi:171.500 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane Gardes ne Tirane (TRS-1213-53b)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. A...

Cmimi:117.000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane (TRR-1213-54)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane Ambasades Amerikane ne Tirane. Apartame...

Cmimi:600 euro

Apartament 2 + 1 ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane (TRR-1213-55b)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:400 Euro