Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -743 m2
Cmimi - 80.000 Euro €
Lloji i prones -Toke

Toke per shitje prane zones se Kasharit ne Tirane (TRS-318-22L)

Toke per shitje ne rrugen Locka ne zonen e Yrshekut ne Tirane.

Pozicionohet buze rruge kryesore me hyrje-dalje ne rrugen dytesore te autostrades Tirane-Durres.

Toka ka siperfaqe totale prej 743 m2 ndersa ne certificate ka te regjistruar vetem 159m2.

Kjo zone eshte cilesuar si nje nga zonat ekonomike dhe industriale me te medha te Tiranes.

Toka eshte shume e pershtatshme per biznese te ndryshme, fasoneri, firme prodhime apo sherbimi, ndertimin e nje vile etj.

Eshte e pajisur me hipoteke me statusin truall.

Cmimi: 80.000 Euro

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Bardhyl ne Tirane, (TRS-318-33d)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Bardhyl ne Tirane. Apartamenti ...

Cmimi:82.000 Euro

Apartament per zyra me qera ne zonen e Ish Ekspozites ne Tirane, (TRR-617-69d)
Tirane,Albania

Zyra me qera ne rrugen  Nikolla Jorga. Zyra ndodhet ne katin e...

Cmimi:500 Euro

Vile 3-kateshe per shitje prane rruges 3 Vellezerit Kondi ne Tirane (TRS-617-70L)
Tirane,Albania

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Oso Kuka ne Tirane Vila pozicio...

Cmimi:500.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Mine Peza Tirane (TRS-717-1K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Tiranes me akses dire...

Cmimi:110.000 Euro

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane (TRS-717-2K)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Abdyl Frasheri prane Bllokut, ne...

Cmimi:308.000 Euro