Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -110 m2
Cmimi - 850 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-318-30R)

Apartament me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane.

Siperfaqja totale prej 110 m2 eshte e organizuar ne nje sallon me kuzhine te perfshire, 2 dhoma gjumi, korridor, ballkon dhe 1 tualet.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me nje stil modern dhe cilesor.

Kuzhina ofrohet e kompletuar me te gjitha pajisjet e nevojshme.

Organizimi i brendshem i dhomave eshte i mire.

Dritaret me vetrate plastike me dopio xham dhe me gaz sigurojne nje izolim teresor akustik dhe termik te ambientit.

Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara nga vendasit dhe te huajt.

Vendodhja mundeson akses te shpejte ne rrugen Vaso Pasha, rrugen Nikolla Tupe, rrugen Ismail Qemali dhe rrugen Ibrahim Rugova.

 

Cmimi 850 Euro/muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1+1 me qera prane zones se 21 Dhjetorit ne Tirane (TRR-1013-25)
Tirane ,Albania

Apartament 1+1 me qera prane 21 Dhjetorit ne Tirane. Apartamenti nd...

Cmimi:350 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane (TRR-1013-26)
Tirane ,Albania

Apartament 2+1 me qera pas Gjimnazit te Gjuheve te Huaja ne Tirane. ...

Cmimi:450 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Komuna e Parisit ne Tirane (TRR-1013-27)
Tirane ,Albania

Apartament 2+1 me qera prane Universitetit te New York-ut ne Tirane....

Cmimi:300 euro

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri, prane Liqeni ne Tirane, (TRR-1013-28)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri , afer Liqenit dhe Parkut te Ti...

Cmimi:880 Euro

Apartament 2+1 me qera te Zogu i Zi ne Tirane (TRR-1013-29)
Tirane ,Albania

Apartament 2+1 me qera te Rrethrotullimi i Zogut te Zi ne Tirane. K...

Cmimi:350 euro