Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -126.3 m2
Cmimi - 700 Euro €
Lloji i prones -Zyre

Zyre me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-318-31R)

Zyre me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.

Siperfaqja totale prej 126.3 m2 eshte e organizuar ne 4 ambiente per zyre, nje dhome ngrenie-gatimi, korridore, 1 ballkon dhe 2 tualete.

Zyra ofrohet e mobiluar ne menyre cilesore dhe te kompletuar.

Ngrohja dhe ftohja sigurohen nepermjet kondicionereve te vendosur ne secilin prej ambienteve.

Organizimi i ambienteve te brendshme eshte shume i mire.

Ndertesa siguron administrim te mire te ambienteve te perbashketa dhe siguri.

Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara nga vendasit dhe te huajt.

Vendodhja i siguron nje akses te shpejte ne rrugen Pjeter Bogdani, rrugen Ibrahim Rugova dhe rrugen Vaso Pasha.

 

Cmimi 700 Euro/muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Rreshit Petrela ne Tirane (TRR-1015-35K)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Rreshit Petrela ne Tirane. Apart...

Cmimi:550 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane (TRR-1015-36K)
Tirane,Albania

Apartament  me qera ne rrugen Budi ne Tirane Apartamenti ndodh...

Cmimi:300 euro

Apartament 2 + 1 per shitje siper Shkolles se Bashkuar ne Tirane (TRS-1015-37b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane rruges se Dibres ne Tirane. Ndodhet ne ...

Cmimi:90.000 Euro

Apartament 2+1 me qera prane ish Ekspozites ne Tirane (TRR-1015-38K)
Tirane,Albania

Apartament 2 +1 me qera ne rrugen Komuna e Parisit ne Tirane. Apart...

Cmimi:350 euro

Zyre per shitje prane zones se Bllokut ne Tirane (TRS-1015-39b)
Tirane,Albania

Apartament per zyre per shitje ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. ...

Cmimi:350.000 Euro