Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -65 m2
Cmimi - 300 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Durresit ne Tirane (TRR-318-32L)

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Milan Shuflaj ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri por pa ashensor prane rruges kryesore.

Me siperfqe totale prej 65m2 organizohet ne sallon bashke me kuzhine, dhome gjumi, tualet, koridor dhe ballkon.

Apartamenti ofron nje mobilim pothuajse te ri dhe modern.

Ngrohja dhe ftohja kryhen nepermjet kondicionereve te vendosur ne cdo dhome.

Ka ndricim natyral dhe dhomat jane te orientuara nga jug-perendimi.

Pallati pozicionohet ne nje zone te qete dhe te zhvilluar se fundmi, prane te giitha sherbimeve te nevojshme.

Ofron administrim, ashensor dhe kamera sigurie 24-ore.

Ka akses te lehte ne rrugen Mine Peza, rrugen e Durresit dhe pak minuta nga sheshi Skenderbej.

Cmimi: 300 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1+1 per shitje afer rruges se Elbasanit ne Tirane, (TRS-1116-19D)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje afer bulevardit Bajram Curri ne Tirane. A...

Cmimi:68.000 euro

Apartament 2+1 me qera afer me bulevardin kryesor te Tiranes, Deshmoret e Kombit, (TRR-1116-20D)
Tirane,Albania

Apartament me qera pas kullave binjake ne rrugen Donika Kastrioti ne...

Cmimi:800 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Zogut te Zi ne Tirane (TRR-1116-21L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Don Bosko ne Tirane. Apa...

Cmimi:400 Euro

Vile me qera afer me rrugen e Kavajes ne Tirane, (TRR-1116-22D)
Tirane,Albania

Vile me qera ne rrugen Kont Urani afer rruges Kavajes ne Tirane. Vi...

Cmimi:1000 Euro

Apartament 2+1 per shitje afer rruges se Durresit ne Tirane, (TRS-1116-23D)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen e Bogdaneve shume prane me rrugen e ...

Cmimi:82.000 euro