Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -82 m2
Cmimi - 82.000 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Bardhyl ne Tirane, (TRS-318-33d)

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Bardhyl ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe totale prej 82 m2 dhe siperfaqe te brendshme 70.5 m2.

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, ballkon dhe tualet.

Ofrohet i  pamobiluar dhe i pabanuar me pare.

Orientimi i apartamentit eshte nga lindje-veri- perendim dhe ju ofron nje pamje te hapur te zones perreth.

Apartamenti eshte i shtruar me parket edhe i pajiusr me nje termoizolim aukustik dhe termik shume cilesor.

Zona eshte e njohur dhe ka akses te lehte ne rrugen Hoxha Tahsim, ne zonen e Brrylit, rrugen 4 Deshmoret e tjere.

Pallatati eshte i sapo ndertuar dhe ofron administrim dhe ashensor.

Mundesimi parkimi ne katin -1 dhe -2 te pallati me pagese ekstra.

Ne procesin e fundit te daljes se hipotekes.

 

Cmimi 1000 Euro/m2

Cmimi i garazhit 12.000 Euro

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Vile 3 - kateshe per shitje prane zones se Don Boskos ne Tirane (TRS-715-25b)
Tirane,Albania

Vile moderne per shitje prane rruges Eshref Frasheri ne Tirane. Poz...

Cmimi:600.000 Euro

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRS-715-26m)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje, prane Zogut te Zi ne Tirane. Pozicionohet...

Cmimi:144.000 Euro

Apartament 3+1 me qera tek Liqeni i Thate ne Tirane (TRR-715-27d
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera tek Liqeni i Thate ne Tirane. Pozicionohet n...

Cmimi:850 Euro

Apartamente ne shitje ne Uje te Ftohte ne Vlore (VLS-715-1m)
Vlore,Albania

Apartamente ne shitje ne Vlore, tek Uji i Ftohte. Me siperfaqe 40 m...

Cmimi:24.000 Euro

Zyra me qera ne qender te Tiranes (TRR-715-28m)
Tirane,Albania

Zyra me qera ne rrugen Murat Toptani ne Tirane. Pozicionohet ne kat...

Cmimi:560 Euro