Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -31 m2
Cmimi - 450 Euro €
Lloji i prones -Zyre

Ambient biznesi me qera prane Qendres se Tiranes (TRR-318-34R)

Ambient biznesi me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.

Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje Qendre Biznesi te mirenjohur ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.

Ka nje siperfaqe prej 31 m2 te organizuar ne ambient te hapur.

Sipefaqja e brendshme eshte e shtruar me parket.

Ofrohet i pa mobiluar.

Ngrohja dhe ftohja sigurohen nepermjet nje sistemi qendror me te cilin eshte e pajisur e gjithe ndertesa.

Pjesa e jashtme me vetrate xhami mundeson nje reklamim shume te mire te biznesit.

Ne cmim perfshihen taksa, ngrohja dhe ftohja, pagesa e ujit, administrimi i ambienteve te perbashketa si dhe sherbime te tjera qe gjenden ne brendesi te kesaj Qendre Biznesi.

Ndodhet ne nje nga zonat me te zhvilluara te kryeqytetit dhe shume prane Qendres se Tiranes.

Siguron akses te shpejte ne rrugen Abdi Toptani, rrugen George W. Bush dhe rrugen 28 Nentori.

 

Cmimi 450 Euro/muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2 + 1 ne shitje prane rruges Mine Peza ne Tirane (TRS-614-39b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Petro Marko ne Tirane. Shtepi...

Cmimi:85.000 Euro

Apartament 2+1 me qera pas Qendres Globe ne Tirane (TRR-614-40j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Deshmoret e Fekenit ne Tirane. Apa...

Cmimi:500 Euro

Apartament 2 + 1 me qera te sheshi Willson ne Tirane (TRR-714-1b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Apar...

Cmimi:500 Euro

Apartament 1 + 1 me qera prane Sheshit Willson ne Tirane (TRR-714-2b)
Tirane,Albania

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Apar...

Cmimi:400 Euro

Apartment luksoz me qera pas Tirana East Gate, TEG ne Tirana (TRR-714-3j)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne Lunder, Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje ng...

Cmimi:1200 Euro