Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -31 m2
Cmimi - 450 Euro €
Lloji i prones -Zyre

Ambient biznesi me qera prane Qendres se Tiranes (TRR-318-34R)

Ambient biznesi me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.

Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje Qendre Biznesi te mirenjohur ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.

Ka nje siperfaqe prej 31 m2 te organizuar ne ambient te hapur.

Sipefaqja e brendshme eshte e shtruar me parket.

Ofrohet i pa mobiluar.

Ngrohja dhe ftohja sigurohen nepermjet nje sistemi qendror me te cilin eshte e pajisur e gjithe ndertesa.

Pjesa e jashtme me vetrate xhami mundeson nje reklamim shume te mire te biznesit.

Ne cmim perfshihen taksa, ngrohja dhe ftohja, pagesa e ujit, administrimi i ambienteve te perbashketa si dhe sherbime te tjera qe gjenden ne brendesi te kesaj Qendre Biznesi.

Ndodhet ne nje nga zonat me te zhvilluara te kryeqytetit dhe shume prane Qendres se Tiranes.

Siguron akses te shpejte ne rrugen Abdi Toptani, rrugen George W. Bush dhe rrugen 28 Nentori.

 

Cmimi 450 Euro/muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Toke me qera prane Autostrades Tirane-Durres ne Tirane (TRR-218-3R)
Tirane,Albania

Toke me qera ne fshatin e Domjes ne Tirane. Toka shtrihet ne nje si...

Cmimi:800 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne Kompleksin Panorama ne rrugen Asim Vokshi ne Tirana, (TRS-218-6d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje prane shkolles Harry Fultz ne Tirane. Apa...

Cmimi:116.000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-218-7L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane restorant Gjelit ne Tirane Pozicionohe...

Cmimi:300 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-218-8R)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodh...

Cmimi:350 Euro

Apartament 3+1 me qera prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane, (TRR-318-15d)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Apart...

Cmimi:350 Euro