Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -9199.5 m2
Cmimi - 1.379.925 Euro €
Lloji i prones -Toke

Toke per shitje prane zones se Ali Demit ne Tirane (TRS-318-44R)

Toke per shitje ne rrugen Agush Gjergjevica ne rrethin e Tiranes.

Toka ka nje siperfaqe prej 9199.5 m2 dhe pozicionohet ngjitur me rrugen.

Kjo prone perbehet nga 8000 m2 me statusin are dhe 1199.5 m2 me statusin vreshte.

Ndodhet ne nje zone qe po zhvillohet gradualisht dhe mund te perdoret per ndertimin e nje vile ose te cdo lloj ndertimi per arsye biznesi.

Afersia me rrugen krijon lehtesi aksesi me pjesen qendrore te qytetit te Tiranes.

E pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi 150 Euro/m2

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament tripleks per shitje ne Liqenin e Thate ne Tirane (TRS-1116-4L)
Tirane,Albania

Apartament  tripleks per shitje ne rrugen Peti ne Tirane. Apar...

Cmimi:600.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje perballe me shkollen Harry Fultz ne Tirane , (TRS-1015-45a)
Tirane,Albania

Apartament per shitje perballe me Shkollen Harry Fultz ne Tirane. P...

Cmimi:95.000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane (TRR-1013-31)
Tirane ,Albania

Apartament 2+1 me qera te Shallvaret ne Tirane. Apartamenti ndodhet...

Cmimi:550 euro

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane (TRS-1013-41)
Tirane ,Albania

Apartament 2+1 ne shitje prane Optika Roma ne Tirane. Banesa ndodhe...

Cmimi:93.570 Euro

Ndertese 5 kateshe per shitje ne qender te Tiranes, (TRS-1013-32)
Tirane,Albania

Hotel per shitje ne Qender te Tiranes. Ndertesa ndodhet ne rrugen F...

Cmimi:1.900.000 Eur