Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -87 m2
Cmimi - 25.000 leke €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qira tek ish Parku i Autobuzave ne Tirane, (TRR-1012-9)

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Shefqet Musaraj, mbas Universitetit Europian te Tiranes. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 87 m2, e projektuar si 1+1 dhe e modifikuar ne 2+1.
Perbehet nga salloni, 2 dhoma gjumi, njera nga te cilat eshte me 2 fasada komplet xhami, ballkon, banjo. Pozicionohet ne katin e 10 te dhe te fundit  te nje pallati te viti 2007. 
Apartamenti eshte plot drite dhe me horizont te gjere pamje.
Ofrohet e pamobiluar.

Cmimi 25.000 leke/ muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 per shitje prane zones se Liqenit Artificial ne Tirane, (TRR-918-43d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti ndo...

Cmimi:93.000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Kopshtit Botanik ne Tirane (TRR-918-44E)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Selite e Vjeter ne krah te Kopshtit...

Cmimi:450 Euro

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-918-45L)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane. Ndodhet ...

Cmimi:1500 Euro

Apartament 2+1 me qera ne Kompleksin Panorama, prane shkolles Harry Fulltz ne Tirane, (TRR-918-46d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:450 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-918-47E)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet...

Cmimi:700 Euro