Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Lezhe
Siperfaqja -2008 m2 +1000 m2
Cmimi - 450.000 Euro €
Lloji i prones -Biznes

Ndertese 5 kateshe per shitje prane spitalit te Lezhes , (LES-318-1a)

Objekt per shitje ne qytetin e Lezhes.

Ndertesa ndodhet brenda ne qytet shume afer me Spitalin Rajonal ne kete qytet.

E ndertuar me nje cilesi te larte ndertimi, mund te funksionoje per shume lloje aktivitetesh si Spital, shkolle, hotel, mund te ndahet ne apartamente etj.

Me nje siperfaqe totale te brendshme prej 2008 m2 e ndare ne 5 kate , dhe nje kat i nendheshem qe nuk eshte i perfshire ne kete siperfaqe.

Toka perreth e shfrytezueshme eshte rreth 1000 m2. 

Pjesa e jashtme eshte e gjitha e perfunduar me dritare dhe me suvatime.

Pjesa e brendshme eshte e perfunduar ne masen 80% me pllaka dhe me punimet e tjera.

Lezha renditet ne qytetet me zhvillim te shpejt dhe mundesi shume te mira investimi. 

E pajisur me certificate te rregullt pronesie.

 

Cmimi 450.000 Euro

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Vile 3-kateshe me qera ne fillimin e rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-214-45b)
Tirane,Albania

Vile 3 – kateshe me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Vil...

Cmimi:900 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-214-51j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Don Bosko ne Tirane. Apa...

Cmimi:400 Euro

Apartament 2 + 1 me qera te qendra Nobis ne Tirane , (TRR-214-46b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti n...

Cmimi:700 Euro

Vile 3 kateshe ne shitje prane rruges Don Bosko ne Tirane (TRS-214-50j)
Tirane,Albania

Vile 3 kateshe ne shitje prane shkolles Qazim Turdiu ne Tirane. Vil...

Cmimi:300.000 euro

Apartament 2+1 me qera prane Fakultetit Ekonomik ne Tirane , (TRR-214-47b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Hysen Cino ne Tirane. Apartament...

Cmimi:350 Euro