Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -60 m2
Cmimi - 250 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 1+1 me qera prane Kompleksit Dinamo ne Tirane (TRR-418-23L)

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje vile 3-kateshe shume prane me rrugen kryesore.

Ofron siperfaqe totale prej 60 m2 te ndare ne sallon bashke me kuzhine, dhome gjumi, tualet, koridor dhe oborr i perbashket.

Apartamenti eshte plotesisht i mobiluar me nje stil bashkekohor.

Ka te instaluar nje kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen ne dhomen e ndenjes.

Dhomat jane te bollshme dhe te mbushura me drite natyrale.

Vila ndodhet ne nje zone te qete, te zhvilluar se fundmi dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Ka akses te lehte ne rrugen e Kosovareve, Unazen se Madhe dhe pak minuta nga Liqeni Artificial i Tiranes.

Cmimi: 250 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane (TRR-717-14L)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera tek Qendra ETC ne Tirane. Ndodhet ne katin e...

Cmimi:2000 Euro

Apartament 3+1 me qera afer rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-1017-11L)
Tirane,Albania

Apartaemnt 3+1 me qera ne rrugen Gramoz Pashko ne Tirane Ndodhet ne...

Cmimi:300 Euro

Lokal per qera ne zonen e Radhimes ne Vlore, (VLR-717-3d)
Vlore,Albania

Lokal per qera prane plazhit ne zonen e Radhimes ne Vlore. Lokali n...

Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane Radio Televizionit Shqiptar ne Tirane (TRS-717-15L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. ...

Cmimi:...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane (TRS-717-16L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje prane zones se TVSH-se ne Tirane Ndodhet ...

Cmimi:...