Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -138 m2
Cmimi - 109.000 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 3+1 per shitje afer Liqenit te Thate ne Tirane , (TRS-418-24a)

Apartament per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e dyte te nje kompleksi pallatesh te reja dhe te ndertuara me cilesi te larte ndertimi.

Ka nje siperfaqe totale prej 138 m2 dhe te brendshme prej 117.6 m2 ofron sallon, kuzhine e vecuar ne forme aneksi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apatamenti eshte i pabanuar mepare.

I shtruar me pllaka cilesore, dritare me grila.

Orientim jug-lindje dhe me pamje te hapur perpara nga Liqeni i Thate.

Pallati ofron administrim ashensor, dhe mundesi parkimi.

I pajisur me certifikate pronesie

 

Cmimi 109.000 Euro

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Toke per shitje prane rruges Abdi Bej Toptani prane zones se Kamzes ne Tirane (TRS-1214-14b)
Tirane,Albania

Toke per shitje ne rrugen Albanet prane Kamzes ne Tirane. Toka ka s...

Cmimi:50.000 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Besim Alla, ne Tirane (TRS-1214-15r)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane Yzberishtit ne Tirane.Pozicionohet ne ka...

Cmimi:33.000 euro

Apartament 1+1 per shitje prane Qendres Globe, ne Tirane (TRS-1214-16r)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane.Ndodhet  ne...

Cmimi:65.000 euro

Dyqan ne shitje ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane (TRS-1214-17r)
Tirane,Albania

Dyqan me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane.Pozicionohet ne kati...

Cmimi:165.000 Euro

Dyqan me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane (TRR-1214-18r)
Tirane,Albania

Dyqan me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane.Pozicionohet ne kati...

Cmimi:900 euro