Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -103 m2
Cmimi - 77.000 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 per shitje prane Kopshtit Botanik ne Tirane (TRS-418-25L)

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ri pallatesh shume prane me rrugen kryesore.

Ofron siperfaqe totale prej 103 m2 dhe siperfaqe te brendshme 95 m2 te shfrytezuar mjaft mire ne sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Ne cmim perfshihen te gjitha punimet e brendshme te perfunduara ku mund te permendim, shtrimin me pllaka, dyert e brendshme, te gjitha pajisjet hidrosanitare dhe lyerja e ambientit te brendshem. 

Apartamenti ofron hapesira te bollshme, shperndarje te mire te dhomave, dritare dopio xham dhe drite natyrale. 

Ballkoni ka pamje te zones dhe eshte e orientuar nga veriu.

Pallati ka cilesi te mire ndertimi, administrim, ashensor dhe nje kat te nendheshem per parking makine.

Pozicionohet buze rruge kryesore dhe aksesohet lehtesisht ne rruget e lagjeve perreth.

Apartamenti eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 77.000 Euro.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Zyre me qera ne Bulevardin Zogu I Pare ne Tirane (TRR-1117-49L)
Tirane,Albania

Zyre me qera prane Ministrise se Drejtesise ne Tirane Ndodhet ne ka...

Cmimi:300 Euro

Vile tre kateshe per shitje prane rruges Maminas-Gjiri i Lalzit ne fshatin Manez, Durres (DRS-917-1R)
Durres,Albania

Vile per shitje ne rrugen Maminas-Gjiri i Lalzit. Vila ndodhet ne M...

Cmimi:120.000 euro

Apartament 2+1 per shitje prane Qendres se Tiranes (TRS-1117-50L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shtje ne rrugen Kostandin Kristoforidhi ne Tirane...

Cmimi:190.000 Euro

Vile 4 kateshe per shitje ne Autostraden Tirane-Durres, perballe City Park (TRS-1117-52R)
Tirane,Albania

Shtepi per shitje ne autostraden Tirane-Durres kilometri 12. Shtepi...

Cmimi:400.000 Euro

Dyqan per shitje ne rrugen Beqir Luga, prane Pazarit te Ri ne Tirane (TRS-1217-11R)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje ne rrugen Beqir Luga ne Tirane. Dyqani ka nje sipe...

Cmimi:168.000 euro