Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -84 m2
Cmimi - 75.000 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane (TRS-418-26L)

Apartament 2+1 per shitje perballe Ministrise se Arsimit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter, prane rruges kryesore.

Ofron siperfaqe te brendshme prej 84  m2 mjaft mire te shfrytezuar ne sallon, kuzhine te vecuar ne ballkon, 2 dhoma gjumi, koridor dhe tualet.

Apartamenti ofrohet i pamobiluar pervec pjeses se aneksit.

Ka te instaluar 2 kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

Brenda jane bere investime te ndryshme duke nisur nga shtrimi me parket, dritare dopjo xham dhe instalime te reja elektrike.

Pallati ndodhet ne nje zone qendrore shume te preferuar nga vendasit dhe te huajt.

Pozicionohet pak metra nga Qendra e Tiranes dhe ka akses ne rruget kryesore te saj.

Cmimi: 75.000 Euro

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Per SHITJE, dyqan|garazh| oborr| tek zona Iliria ne Plazhin e Durresit (DRS-1005)
Durres,Albania

Per SHITJE, kemi nje dyqan 490m2 + garazh/magazine 660 m2 + oborr 20...

Cmimi:Store=1,500/m2 | Garage+Yard=500,000

Per SHITJE kemi 13 apartamente te madhesive te ndryshme ne Plazhin e Durresit, duke filluar nga 18,000 ose 400/m2 (DRS-1006)
Durres,Albania

Per SHITJE, kemi 13 apartamente te madhesive te ndryshme, me CMIME ...

Cmimi:18,000 or 400/m2

Per SHITJE, ambjent 1,600 m2 ne katin e fundit (10te) ne Plazhin e Durresit prane Adriatik 1 (DRS-1007)
Durres,Albania

Per SHITJE, kemi nje ambjent 1,600 m2 ne katin e 10 te nje pallati n...

Cmimi:400,000

Per SHITJE Apartamente ne Sarande, me pamje nga deti (SRS-1011)
Sarande,Albania

Per SHITJE, prane rruges kryesore Sarande-Ksamil, me pamje te mrek...

Cmimi:590-641/m2

Vile Lluksoze me qera ne Tirane (TRR-1002)
Tirane,Albania

3-storey luxury villa for RENT near the artificial lake of Tirana. ...

Cmimi:2,700/month