Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -65 m2
Cmimi - 70.000 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Shallvareve ne Tirane (TRS-418-27L)

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter buze me rrugen kryesore.

Ka siperfaqe totale prej 65 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar, dhome gjumi, tualet dhe koridor.

Te gjitha dhomat jane te orientuara nga veriu dhe te mbushura me drite dielli pothuajse gjithe dites.

Zona eshte e qete dhe shume e zhvillohet. Preferohet shume si nga banoret vendas ashtu edhe nga te huajt.

Pallati pozicionohet ne nje nga pikat me kyce te qytetit, prane qendres se Tiranes, zones se Bllokut dhe me akses ne rrugen Ibrahim Rugova, bulevardin Gjergj Fishta etj.

Ketu do te gjeni dyqane te ndryshme, lokale, bar-kafe, restorant, minimarkete, supermarkete dhe te gjitha sherbimet e fasilitetet qe ju nevojiten ne menyre qe te beni nje jetese sa me komode dhe te rehatshme.

Apartamenti eshte i pajisur me certificate te rregullt pronesie.

Cmimi: 70.000 Euro.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRS-314-50b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. ...

Cmimi:95 000 Euro

Apartament i pershtatshem per zyra me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane (TRR-613-18)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Apartame...

Cmimi:350 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Fadil Rada ne Tirane (TRR-613-19)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera te ATSH-ja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne...

Cmimi:500 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-613-20)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne pas Alpet-it ne rrugen Myslym Shyri. Apar...

Cmimi:450 euro

Vile per biznes me qera te Kullat Binjake ne Tirane (TRR-613-21)
Tirane,Albania

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane. Vila p...

Cmimi:1500 euro