Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -68 m2
Cmimi - 450 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 1+1 me qera ne Zogun e Zi ne Tirane (TRR-418-28L)

Apartament 1+1 me qera prane Ring Center ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore.

Pallati eshte i ri, shume i mirembajtur dhe ofron administrim dhe 2 ashensor.

Banesa ka siperfaqe prej 68m2 te ndare ne sallon sebashku me kuzhine, 1 dhome gjumi, koridor, tualet dhe ballkon.

Apartamenti eshte i ri, ofron nje mobilimi bashkohor dhe eshte i pajisur me te gjitha pajisjet e nevosjme.

Ka drite natyrale pothuajse gjate gjithe dites dhe ballkoni eshte me orientim nga jug-prendimi .

Dhomat jane te organizuara shume mire dhe dritaret jane dopio xham e te pajisura me grila.

Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet 2 kondicionereve inverter.

Zona eshte e qete, e zhvilluar dhe shume e preferuar kohet e fundit nga te huajt.

Prane saj ndodhen supermarkete, minimarkete, bar, restorante, dyqane, shkolla te niveleve te ndryshme, banka, kompani, qender tregtare etj.

Pallati pozicionohet disa minuta larg qendres se Tiranes dhe ka akses ne rrugen e Durresit, rrugen  Muhamet Gjollesha dhe rrugen Don Bosko.

Cmimi 450 Euro / muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Vile moderne me qera prane qendres tregtare Teg ne Tirane (TRR-1015-22b)
Tirane,Albania

Vile 4-kateshe me qera ne fillimin e rruges Dervish Shaba ne Tirane....

Cmimi:2000 Euro

Vile 4- kateshe me qera prane qendres tregtare Teg ne Tirane (TRR-1015-23b)
Tirane,Albania

Vile moderne me qera ne fillimin e rruges Dervish Shaba ne Tirane. ...

Cmimi:2000 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRS-1015-24b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e ...

Cmimi:128.700 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRS-1015-25K)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:187.000 Euro

Apartament 2 + 1 me qera afer Kompleksit Grand ne Tirane (TRR-1015-26K)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Todi Shkurti ne Tirane, afer qytetit st...

Cmimi:300 Euro