Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -293 m2
Cmimi - 3223 Euro €
Lloji i prones -Zyre

Ambient zyrash per qera afer qendres se Tiranes, (TRR-418-29d)

Zyre me qera prane qendres Toptani  ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e shtate te nje ndertese te re biznesi, ku operojne te njohura kombetare dhe nderkombetare.

Siperfaqja e zyres eshte 293 m2 e ndare ne 5 ambiente dhe tualet.

Ofrohet e pamobiluar ne nje gjendje te mirembajtur.

Ftohja dhe ngrohja sigurohen nga  kondicioner te vendosur ne cdo ambient.

Zyra eshte e shtruar me parket dhe eshte e rinovuar se fundmi.

Zona eshte e njohur, e zhvilluar dhe ka akses te lehte ne te gjitha zonat qendrore te Tiranes.

Ndertesa ju mundeson ashensor, administrim dhe siguri.

Pershihen ne cmim mirembajtja e ashensorit, sherbim roje 24 ore, mbikeqyrje me kamera te nderteses, mirembajtje e pajisjeve te ndryme si , ( kondicionere, ndricim, sanitare), sherbim recepsioni, pastrami i ambienteve te perbashketa, furnizimi me uje.

 

Cmimi 11 euro/m2  (taksat te paperfshira)

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Dyqan me qera mbrapa zyrave te KESH ne Tirane (TRR-1217-48R)
Tirane,Albania

Dyqan me qera mbrapa zyrave te KESH ne rrugen Petro Korcari. Dyqani...

Cmimi:150 Euros

Dyqan per shitje ne rrugen Pavaresia ne Durres (DRS-1217-2R)
Durres ,Albania

Dyqan per shitje ne rrugen e Pavaresia ne Durres. Dyqani ndodhet ne...

Cmimi:230.000 euro

Apartament per zyra me ne zonen e Zogu te Zi ne Tirane, (TRR-1217-49d)
Tirane,Albania

Apartament per zyra ne qera prane qendres tregtare Ring ne Tirane. ...

Cmimi:400 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane (TRR-1217-52L)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne Kompleksin Nobis ne Tirane. Ndodhet ne nj...

Cmimi:1700 Euro

Apartament 1+1 me qera prane shkolles Vasil Shanto ne Tirane (TRR-1217-54R)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Viktor Eftemiu, prane zyrave te KESH ne...

Cmimi:265 Euro