Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -293 m2
Cmimi - 3223 Euro €
Lloji i prones -Zyre

Ambient zyrash per qera afer qendres se Tiranes, (TRR-418-29d)

Zyre me qera prane qendres Toptani  ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e shtate te nje ndertese te re biznesi, ku operojne te njohura kombetare dhe nderkombetare.

Siperfaqja e zyres eshte 293 m2 e ndare ne 5 ambiente dhe tualet.

Ofrohet e pamobiluar ne nje gjendje te mirembajtur.

Ftohja dhe ngrohja sigurohen nga  kondicioner te vendosur ne cdo ambient.

Zyra eshte e shtruar me parket dhe eshte e rinovuar se fundmi.

Zona eshte e njohur, e zhvilluar dhe ka akses te lehte ne te gjitha zonat qendrore te Tiranes.

Ndertesa ju mundeson ashensor, administrim dhe siguri.

Pershihen ne cmim mirembajtja e ashensorit, sherbim roje 24 ore, mbikeqyrje me kamera te nderteses, mirembajtje e pajisjeve te ndryme si , ( kondicionere, ndricim, sanitare), sherbim recepsioni, pastrami i ambienteve te perbashketa, furnizimi me uje.

 

Cmimi 11 euro/m2  (taksat te paperfshira)

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Toke per shitje prane zones se Laknasit ne Tirane (TRS-415-37b)
Tirane,Albania

Toke per shitje ne rrugen Butrinti ne Tirane. Pozicionohet prane rr...

Cmimi:20 Euro / m2

Apartament 2 + 1 me qera prane qendres se Tiranes (TRR-714-40b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Konstandin Kristoforidhi ne Tiran...

Cmimi:450 Euro

Apartament 2+1 me qera prane zones se 21 Dhjetorit ne Tirane (TRR-1017-30L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Ndodhet n...

Cmimi:350 Euro

Apartament 3+1 me qera te Rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane (TRR-714-41j)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera te Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti nd...

Cmimi:850 euro

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane (TRR-714-42b)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane rruges Bardhyl ne Tirane. Banesa ndodhet n...

Cmimi:350 Euro