Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -53 m2
Cmimi - 583 Euro €
Lloji i prones -Zyre

Zyre me qera prane Qendres Toptani ne Tirane, (TRR-418-30d)

Zyra ndodhet ne katin e nente te nje ndertese te re biznesi.

Siperfaqja e zyres eshte 53  m2 e ndare ne 2 ambiente te ndara me fasade xhami.

Ofrohet e pamobiluar ne nje gjendje te mirembajtur.

Ftohja dhe ngrohja sigurohen nga  kondicioner te vendosur ne cdo ambient.

Zyra eshte e shtruar me parket dhe eshte e rinovuar se fundmi.

Zona eshte e njohur, e zhvilluar dhe ka akses te lehte ne te gjitha zonat qendrore te Tiranes.

Ndertesa ju mundeson ashensor, administrim dhe siguri.

Pershihen ne cmim mirembajtja e ashensorit, sherbim roje 24 ore, mbikeqyrje me kamera te nderteses, mirembajtje e pajisjeve te ndryme si , ( kondicionere, ndricim, sanitare), sherbim recepsioni, pastrami i ambienteve te perbashketa, furnizimi me uje.

 

Cmimi 11 euro/m2  (taksat te paperfshira)

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Toke per shitje prane fshatit Bruke ne zonen e Kasharit ne Tirane (TRS-515-2b)
Tirane,Albania

Toke per shitje prane rruges kryesore te Rinasit ne Tirane. Pozicio...

Cmimi:44.000 Euro

Lokal me qera tek Komuna e Parisit ne Tirane (TRR-515-25m)
Tirane,Albania

Lokal me qera ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Me hyrje te vecant...

Cmimi:700 Euro

Apartament 3 + 1 me qera prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane (TRR-515-26b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen At Zef Valentini ne Tirane. Ndodhet ne...

Cmimi:240 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne afersi me Kopshtin Zoologjik ne Tirane , (TRS-515-41a)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje te Kopshti Zoologjik ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:155.000

Vile 3 - kateshe per shitje prane Liqenit te Farkes ne Sauk ne Tirane (TRS-515-42b)
Tirane,Albania

Vile per shitje prane rruges se Daxhit ne zonen e Saukut ne Tirane. ...

Cmimi:350.000 Euro