Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -53 m2
Cmimi - 583 Euro €
Lloji i prones -Zyre

Zyre me qera prane Qendres Toptani ne Tirane, (TRR-418-30d)

Zyra ndodhet ne katin e nente te nje ndertese te re biznesi.

Siperfaqja e zyres eshte 53  m2 e ndare ne 2 ambiente te ndara me fasade xhami.

Ofrohet e pamobiluar ne nje gjendje te mirembajtur.

Ftohja dhe ngrohja sigurohen nga  kondicioner te vendosur ne cdo ambient.

Zyra eshte e shtruar me parket dhe eshte e rinovuar se fundmi.

Zona eshte e njohur, e zhvilluar dhe ka akses te lehte ne te gjitha zonat qendrore te Tiranes.

Ndertesa ju mundeson ashensor, administrim dhe siguri.

Pershihen ne cmim mirembajtja e ashensorit, sherbim roje 24 ore, mbikeqyrje me kamera te nderteses, mirembajtje e pajisjeve te ndryme si , ( kondicionere, ndricim, sanitare), sherbim recepsioni, pastrami i ambienteve te perbashketa, furnizimi me uje.

 

Cmimi 11 euro/m2  (taksat te paperfshira)

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Fortuzi ne Tirane (TRS-418-17L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje prane Bulevardit Zogu I ne Tirane. Ndodhe...

Cmimi:70.000 Euro

Dyqan me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-418-18L)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Dyqani ndodhet ne k...

Cmimi:10.000 Euro

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut ne Tirane (TRR-418-19L)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane. Ndodhe...

Cmimi:1400 Euro

Apartament 3+1 me qera ne Rezidencen Touch of Sun ne Tirane (TRR-418-20L)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut ne Tirane. Residenca ndodh...

Cmimi:1100 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRS-418-21L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje prane qendres Globe ne Tirane. Ndodhet ne...

Cmimi:98.000 Euro