Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -300 m2
Cmimi - 1000 Euro €
Lloji i prones -Vile

Vile 3 kateshe me qera ne zonen e Kasharit ne Tirane, (TRR-418-31d)

Vile me qera prane qendres Pajtoni ne rrugen Beshku ne zonen e Kasharit shume prane qytetit te Tiranes.

Vila ka nje siperfaqe ndertimi 300 m2 dhe siperfaqe trualli 200 m2.

Siperfaqja e brendshme eshte e organizuar ne trek ate nga 100 m2.

Kati i pare eshte i shperndare ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Kati i dyte organizohet ne tre dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Kati i trete ofron ne dy dhoma gjumi tualet dhe ballkon.

Ofrohet i mobiluar me nje mobilim bashkekohor dhe shume te rehatshem.

Kati  i trete mobilohet ne varesi te kerkesave te klienteve.

Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme dhe fothja dhe ngrohja mundesohen nga kondicioner.

Salloni dhe dhomat e gjumit jane te shtruara me parket.

Dritaret jane te pajisura me grila dhe me me nje termoizolim shume kualitiv.

Vila eshte e orientuar nga jugu ofron pamje te hapur dhe drtite natyrale pergjate gjithe dites.

Ne brendesi te oborrit ka vend per te parkuar makinen dhe e ruajtuar me kamera sigurie.

Zona eshte shume e qete dhe ka askes te lehte ne autostraden Tirane-Durres.

 

Cmimi 1000 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Per SHITJE, Ambient Biznessi 150 m2 ne Sarande | 150,000€ (SRS-1006)
Sarande,Albania

Ne katin e 1re te nje objekti te ri 5+1 katesh, ne Sarande kemi nje...

Cmimi:150.000€

Per SHITJE Apartamente ne Sarande | me pamje nga deti | duke filluar nga 20,500€ (SRS-1007)
Sarande,Albania

Objekti ndodhet ne buze te rruges me pamje nga deti, prane disko ...

Cmimi:20,500-56,200€

Apartamente per SHITJE ne Sarande | Me pamje nga deti | 750€/m2 (SRS-1015)
Sarande,Albania

Apartamente per Shitje ne Sarande, ne buze te rruges Sarande-Ksamil ...

Cmimi:750€/m2

Apartamente per Shitje ne Sarande |ne hyrje te qytetit | rezervo sot dhe kurse €€€ (SRS-1009)
Sarande,Albania

Objekti fillon ne vere te 2011 dhe mbaron ne Gusht 2012. Ne rrugen...

Cmimi:500-1000€/m2

Me QERA(10€/m2)ose SHITJE(833€/m2) 600m2 prane Globe Center(TRR-1011)
Tirane,Albania

Ambjent per zyra ose banim, 600m2 me QERA ose SHITJE mbi qendren Glo...

Cmimi:RENT:10€/m2, SALE: 500,000€