Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -72.1 m2
Cmimi - 54.000 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Astirit ne Tirane (TRS-418-32L)

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Teodor Keko ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri, buze rruge kryesore.

Me siperfaqe totale prej 72.1 m2 dhe siperfaqe te brendshme 63.6 m2 organizohet ne sallon bashke me kuzhine, dhome gjumi, koridor, tualet dhe ballkon.

Apartamenti ofrohet i pamobiluar pervec pjeses se kuzhines.

Dhomat jane te mbushura me drite dielli me orientim nga veri-lindja.

Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar se fundmi dhe shume te preferuar si nga vendasit dhe te huajt.

Ofron cilesi te larte ndertimi, administrim, ashensor dhe siguri 24-ore.

Zona eshte lehtesisht e aksesueshme, me dalje direkte ne autostraden Tirane-Durres dhe pak minuta nga Qendra e Tiranes.

Apartamenti eshte i pajisur me certificate te rregullt pronesie.

Cmimi: 54.000 Euro.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Dyqan me qera ne fillimin e rruges Papa Gjon Pali II ne Tirane (TRR-1114-30b)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne rrugen Fatmir Haxhiu ne Tirane. Pozicionohet ne ka...

Cmimi:3200 Euro

Apartament 2+1 ne shitje ne Qender te Tiranes (TRS-1114-31j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne fillim te rruges Mine Peza ne Tirane.Apa...

Cmimi:78.000 euro

Apartament 2+1 ne shitje ne fillim te rruges se Elbasanit ne Tirane (TRS-1114-32j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Mustafa Lleshi ne Tirane.Apartame...

Cmimi:1200 euro/m2

Apartament 2 + 1 per shitje prane Bulevardit Deshmoret e Kombit ne Tirane (TRS-1114-33b)
Tirane,Albania

Apartament modern per shitje ne fillimin e rruges Papa Gjon Pali II ...

Cmimi:417.000 Euro

Dyqan per shitje ne rrugen Mine Peza ne Tirane (TRS-1114-34b)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje prane rruges Fortuzi ne Tirane. Dyqani ndodhet ne ...

Cmimi:130.000 Euro