Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -3500 m2
Cmimi - 385.000 Euro €
Lloji i prones -Toke

Toke per shitje ne Bulevardin Blu ne zonen e Kamzes, ne rruge kryesore, Tirane (TRS-418-44a)

Toke per shitje ne Bulevardin Blu ne Kamez.

Toka pozicionohet ne vijen e pare te bulevardit kryesor gjithashtu rruge kryesore lidhese e zones se veriut te Shqiperise.

Ka nje siperfaqe 3500 m2 me statusin are.

Me permasa te rregullta ne forme drejkendeshi.

Shume e pershtatshme per lloje te ndryshme biznesi dhe investimi.

Me letra te rregullta pronesie.

 

Cmimi 110 euro/m2

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 per shitje prane zones se Liqenit Artificial ne Tirane, (TRR-918-43d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti ndo...

Cmimi:93.000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Kopshtit Botanik ne Tirane (TRR-918-44E)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Selite e Vjeter ne krah te Kopshtit...

Cmimi:450 Euro

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-918-45L)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane. Ndodhet ...

Cmimi:1500 Euro

Apartament 2+1 me qera ne Kompleksin Panorama, prane shkolles Harry Fulltz ne Tirane, (TRR-918-46d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:450 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-918-47E)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet...

Cmimi:700 Euro