Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Durres
Siperfaqja -8600 m2
Cmimi - 774.000 Euro €
Lloji i prones -Toke

Toke per shitje afer autostrades Tirane-Durres ne zonen e Sukthit, (TRS-418-1d)

Toke per shitje ne zonen e Barakes ne Sukth.

Pozicionohet buze autostrades Tirane-Durres dhe ka akses te lehte ne te gjitha qytet e Shqiperise se mesme.

Toka ka nje siperfaqe prej 8600 m2 ne statusin are.

Shume e pershtatshme per lloje te ndryshme biznesi dhe investimi.

Me dokumenta te rregullta pronesie.

 

Cmimi 90 Euro/m2

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Dyqan ne shitje prane Shkolles 11-Janari ne Tirane (TRS-1014-46j)
Tirane,Albania

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.Dyqa...

Cmimi:155.000 euro

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane (TRR-1014-48b)
Tirane,Albania

Apartament 1 + 1 me qera ne fillimin e rruges Mehmet Brocaj ne Tiran...

Cmimi:300 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane (TRR-1014-50j)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane.Banesa ka siperf...

Cmimi:1300 euro

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane (TRR-1014-51b)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane gjimnazit Petro Nini ne Tirane. Ndodhet ne...

Cmimi:450 Euro

Dyqan per shitje ne rrugen Arkitekt Sinani afer zones se Brrylit ne Tirane (TRS-914-55d).
Tirane,Albania

Dyqan i nendheshem per shitje rrugen Arkitekt Sinani ne Tirane. Esht...

Cmimi:400 euro/m2