Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Durres
Siperfaqja -8600 m2
Cmimi - 77.400 Euro €
Lloji i prones -Toke

Toke per shitje afer autostrades Tirane-Durres ne zonen e Sukthit, (TRS-418-1d)

Toke per shitje ne zonen e Barakes ne Sukth.

Pozicionohet buze autostrades Tirane-Durres dhe ka akses te lehte ne te gjitha qytet e Shqiperise se mesme.

Toka ka nje siperfaqe prej 8600 m2 ne statusin are.

Shume e pershtatshme per lloje te ndryshme biznesi dhe investimi.

Me dokumenta te rregullta pronesie.

 

Cmimi 90 Euro/m2

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Zyre me qera shume prane Ministrise se Puneve te Jashtme ne Tirane (TRR-416-3K)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane. Dyqani ndodhet ne k...

Cmimi:300 Euro

Apartament 1 + 1 per shitje ne krah te Ambasades Amerikane ne Tirane (TRS-416-4b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Ndodhet ne k...

Cmimi:1400 Euro / m2

Vile 2 - kateshe per shitje prane zones se Yzberishtit ne Tirane (TRS-416-7b)
Tirane,Albania

Vile per shitje disa metra larg rruges 3-Deshmoret ne Tirane. Pozic...

Cmimi:250.000 Euro

Apartament 1+1 me qera shume prane Prokurorise se Tiranes (TRR-416-5K)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Apar...

Cmimi:250 euro

Apartament 1+1 me qera prane Prokurorise se Tiranes (TRR-416-6K)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Apar...

Cmimi:250 euro