Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -69 m2
Cmimi - 105.000 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRS-518-31E)

Apartament 2+1 per shitje perballe Fakultetit te Gjuheve te Huaja, ne Tirane. 

Apartamenti ndodhet ne katin e nente, pallat i ri, me ashensor, prane rruges se Elbasanit.

Ka nje siperfaqe te pergjithshme 69 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme 63 m2, e organizuar sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, korridor, tualet, ballkon.

Apartamenti ofrohet i mobiluar, me nje mobilim te ri dhe modern.

Dhomat e shtruara me parket dhe kuzhina e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Sistemi ngrohje-ftohje sigurohet nga kondicioner.

Orientohet nga veri-lindja, me nje pamje te zones perreth.

Aksesohet lehte ne rrugen e Elbasanit dhe prane qendres se Tiranes.

Eshte nje zone shume e zhvilluar dhe ofron te gjitha sherbimet e mundshme per nje familje.

Pallati ofron administrim dhe siguri.

Apartamenti eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi 105.000 Euro

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 per shitje prane Kopshtit Botanik ne Tirane, (TRR-1117-3d)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Kodra e Diellit ne Tirane. Apartame...

Cmimi:122.000 Euro

Zyre me qera prane Sheshit Skenderbej ne Tirane (TRR-1117-4L)
Tirane,Albania

Apartament per zyre me qera ne fillim rrugen e Kavajesne Tirane. Nd...

Cmimi:600 Euro

Vile tre-kateshe me qera prane Kopshtit Botanik ne Tirane, (TRR-1117-5d)
Tirane,Albania

Vile per qera ne rrugen Haxhi Brari ne Tirane. Vila ka nje siperfaq...

Cmimi:800 Euro

Apartament 2+1 me qera prane zones se Bllokut ne Tirane (TRR-1117-6L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndodhet ...

Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-1117-8L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Ndodhet n...

Cmimi:350 Euro