Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -128 m2
Cmimi - 62.000 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 per shitje prane News 24, ne Tirane (TRS-518-33E)

Apartament 2+1 per shitje, ne rrugen Ali Shefqeti, ne Tirane.

Apartamenti, ndodhet ne katin e dyte, pallat i ri, me ashensor, prane News 24.

Ka nje siperfaqe te pergjithshme 128 m2, me nje siperfaqe te brendshme 90 m2 dhe 38 m2 verande.

Hapesira e brendshme e ketij apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon, kuzhine, tualet, korridor, ndersa hapesira e jashtme ne nje verande.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me nje drejtim veri-lindje-perendim.

Sistem ngrohje-ftohje sigurohet nga 2 kondicionere.

Veranda me nje hapesire te bollshme, ku rrezaton drita e diellit.

Eshte nje zone e qete dhe ofron te gjitha sherbimet e mundshme per nje familje.

Aksesohet lehte ne rrugen Ali Demi.

Apartamenti eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi 62.000 Euro

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1+1 per zyra me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane (TRR-1113-47)
Tirane,Albania

Ambjent per zyra me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane. Apartame...

Cmimi:400 euro

Ambjent per zyra me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane (TRR-1113-48)
Tirane,Albania

Ambjente per zyra me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane. Ambjenti ...

Cmimi:600 euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane, (TRS-1113-49)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:130.000

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane , (TRR-1213-1)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:350

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Shaban Jegeni ne Tirane (TRR-1213-2)
Tirane,Albania

Vile 2-kateshe me qera prane Shkolles se Kuqe ne Tirane. Vila ndodh...

Cmimi:800 euro