Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Kavaje
Siperfaqja -892.5 m2
Cmimi - 95.000 Euro €
Lloji i prones -Toke

Toke dhe ndertese 1-kateshe per shitje ne qytetin e Kavajes (KVS-518-2L)

Toke dhe ndertese 1-kateshe per shitje prane Shetitores Josif Budo ne Kavaje.

Ofron siperfaqe toke prej 736 m2 dhe ndertim 156.5 m2.

Pozicionohet shume prane rruges kryesore dhe ka akses te lehte .

Kjo prone mund te jete shume e pershtatshme per ndertimin e ndonje vile.

Trualli sebashku me ndertimin jane te pajisura me certificate te rregullt pronesie.

Zona eshte e zhvilluar se fundmi dhe ka infrastukture te rregullt.

Prane saj mund te gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme si : markete, farmasi, furre buke, restorante, shkolla te niveleve te ndryshme etj.

Cmimi: 95.000 Euro.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Ambjent biznesi ne shitje ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane (TRS-1213-25)
Tirane,Albania

Ambjent biznesi ne shitje prane ish-Ekspozites “Shqiperia Sot&...

Cmimi:1750 euro/m2

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Jordan Misja ne Tirane , (TRS-1213-26b)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Jordan Misja ne Tirane. Apartam...

Cmimi:59.000 Euro

Apartament 1+1 per shitje afer ne rrugen Albanopoli afer zyrave te Hipotekes ne Tirane , (TRS-1213-27b)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Albanopoli ne Tirane prane zyrav...

Cmimi:75.700 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane , (TRS-1213-28b)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Albanopoli ne Tirane, prane hipo...

Cmimi:99.000 Euro

Ambjent per zyra ne shitje ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane (TRS-1213-29)
Tirane,Albania

Apartament per zyra ne shitje prane Farmacise Greke ne Tirane. Apart...

Cmimi:108.000 Euro