Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Kavaje
Siperfaqja -892.5 m2
Cmimi - 95.000 Euro €
Lloji i prones -Toke

Toke dhe ndertese 1-kateshe per shitje ne qytetin e Kavajes (KVS-518-2L)

Toke dhe ndertese 1-kateshe per shitje prane Shetitores Josif Budo ne Kavaje.

Ofron siperfaqe toke prej 736 m2 dhe ndertim 156.5 m2.

Pozicionohet shume prane rruges kryesore dhe ka akses te lehte .

Kjo prone mund te jete shume e pershtatshme per ndertimin e ndonje vile.

Trualli sebashku me ndertimin jane te pajisura me certificate te rregullt pronesie.

Zona eshte e zhvilluar se fundmi dhe ka infrastukture te rregullt.

Prane saj mund te gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme si : markete, farmasi, furre buke, restorante, shkolla te niveleve te ndryshme etj.

Cmimi: 95.000 Euro.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 per shitje tek Zogu i Zi ne Tirane (TRS-417-8K)
Tirane,Albania

Apartament  2 + 1 per shitje ne rrugen Asim Vokshi. Apartament...

Cmimi:82.000 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Qendres se Tiranes (TRR-417-16L)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane. Banesa ndodh...

Cmimi:450 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane, (TRS-417-9K)
Tirane,Albania

  Apartamenti ndodhet ne katin e 1-e banimi te nje pallati te ...

Cmimi:53.000 Euro

Apartament dupleks per shitje prane rruges se Durresit ne Tirane (TRS-417-10L)
Tirane,Albania

Apartament dupleks per shitje ne rrugen Milan Shuflaj. Banesa pozic...

Cmimi:122.500 Euro

Dyqan per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane, (TRS-417-11K)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane. Dyqani ndodhet ne ka...

Cmimi:50.000 Euro