Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -135 m2
Cmimi - 187.300 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 3+1 per shitje perballe Shkolles Petro Nini Luarasi ne Tirane (TRS-518-36L)

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallatit te ri buze rruge kryesore.

Me siperfaqe total prej 135 m2 dhe siperfaqe te brendshme 124.85 m2 organizohet ne sallon, kuzhine te vecuar ne aneks, 3 dhoma gjumi, koridor, tualet dhe ballkon.

Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar me te gjitha pajisjet elektroshtepiake.

Cdo dhome eshte e pajisur me kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

Ballkoni eshte me orientim nga jugu dhe ofron pamje te kendshme te zones perreth.

Pallati ofron administrim, ashensor, siguri dhe kamera 24-ore.

Zona eshte e shvilluar dhe shume e preferuar si nga vendasit dhe te huajt. Prane saj mund te gjeni te gjitha sherbimet qe ju nevojiten per te kryer nje jetese sa me komode.

Apartamenti eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 1500 Euro/m2.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Dyqan per shitje prane shkolles se Bashkuar ne Tirane (TRS-614-4b)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne rrugen Imer Ngregjoni, prane shkolles se Bashkuar n...

Cmimi:70.000 Euro

Apartament 3 + 1 ne shitje prane tregut Elektrik ne Tirane (TRS-614-5b)
Tirane,Albania

Apartament 3 + 1 per shitje ne rrugen Sali Nivica ne Tirane. Aparta...

Cmimi:110.000 Euro

Apartament 3+1 ne shitje perballe shkolles Petro Nini Luarasi ne Tirane (TRS-614-6E)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Ymer Kurti, prane sheshit Wilson ...

Cmimi:200.000 euro

Apartament 3+1 ne shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRS-614-7j)
Tirane,Albania

Papafingo ne shitje perballe Gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tirane....

Cmimi:300.000 euro

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane (TRS-614-9j)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 ne shitje prane Spitalit Nene Tereza ne Tirane. Apar...

Cmimi:52.000 euro