Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -38 m2
Cmimi - 87.500 Euro €
Lloji i prones -Zyre

Ambient zyre per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane, (TRS-518-37d)

Ambient per zyre per shitje prane Drejtorise se Policise ne rrugen Sami Frasheri  ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e trete te nje qendre biznesi, pa ashensor.

Siparfaqja totale eshte 38 m2 dhe ambient i brendshem eshte 33 m2.

Zya eshte e organizuar ne nje ambient open space dhe nje tualet.

Ambienti eshte shume i pershtatshem per klinike dentare pasi jane gati edhe instalimet e nevojshme per aktivitetin por mund te perdoret edhe per aktivitete te tjera te ndryshme si zyra , noteri etj

Zona eshte shume e preferuar, e zhvilluar dhe ka akses te lehte ne rrugen Myslym Shyri, ne zonen e Bllokut e tj.

I pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi 87.500 Euro.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Zyre me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1116-62K)
Tirane,Albania

Zyre per qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Zyra ndodhet ne k...

Cmimi:1000 euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane, (TRR-1116-59d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne kompleksin Karl Topia ne zonen e Zogut te ...

Cmimi:450 euro

Apartament 2+1 per shitje ne zone e Don Boskos ne Tirane, (TRS-1116-60d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane. Apartame...

Cmimi:80.000 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-1116-63L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera prane parkut Rinia ne Tirane. Ndodhet ne kat...

Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1116-64L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Ndodhet ...

Cmimi:450 Euro