Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -159 m2
Cmimi - 550 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 3+1 me qera prane Ministrise se Jashtme ne Tirane, (TRR-518-39a)

Apartament per zyre ose banim me qera prane Ministrise se Jashtme ne Tirane.

Pozicionohet ne katin  e trete te nje pallati te ri me pamje nga lumi Lana dhe Bulevardi Zhan D Ark.

Siperfaqe e brendshme 159 m2 qe ndahet ne sallon i madh me kuzhine dhe ambient ngrenje, 3 dhoma gjumi, 2 tualete , 2 ballkone dhe 2 korridore.

Ofrohet pjeserisht i mobiluar.

Punime shume te mira mira te brendshme me pllaka, hidrosanitare , grila etj .

Ngrohje dhe ftohje me 2 kondicioner.

Orientim Jug –Lindje.

Pallati ofron administrim, ashensor, roje dhe kamera sigurie.

Mundesi parkimi ne katet e nendheshme te pallatit.

 

Cmimi 550 Euro/muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Zyre me qera ne Pedonalen Murat Toptani ne Tirane (TRR-516-38K)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrugen Murat Toptani ne Tirane. Zyra ndodhet ne kat...

Cmimi:2600 Euro

Apartament 1+1 per shitje perballe me Maternitetin e Ri ne Tirane (TRS-516-39b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne fillimin e rruges Endri Keko ne Tirane. Nd...

Cmimi:35.000 Euro

Apartament per shitje ne vijen e pare ne zonen e Plazhit ne Durres, (DRS-516-1a)
Durres,Albania

Apartament per shitje ne zonen e Plazhit ne Durres. E pozicionuar n...

Cmimi:65 000 Euro

Toke per shitje prane rruges dytesore ne zonen e Yrshekut ne Tirane (TRS-516-40b)
Tirane,Albania

Toke per shitje ne rrugen Bucia ne zonen e Yrshekut ne Tirane. Pozi...

Cmimi:550.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje mbrapa Maternitetit te Ri ne Tirane (TRS-916-44K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ali Demi ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:97.000 euro