Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -1200 m2
Cmimi - 4500 Euro €
Lloji i prones -Magazine-Depo

Magazine me qera ne rrugen Siri Kodra ne Tirane, (TRR-518-40d)

Magazine me qera ne rrugen Siri Kodra ne Tirane.

Magazina ka nje siperfaqe prej 1200 m2 e shperndare ne dy kate.

Kati i pare ka siperfaqe 700 m2 dhe organizohet ne dy ambiente te medha dhe dy tualete.

Kati i dyte eshte 500 m2 dhe eshte i shperndare ne nje ambient te madh dhe dy tualete.

Magazina eshte e rikonstruktuar  dhe ne gjendje shume te mire.

Ka mundesi shume te mira reklamimi pasi pozicionohet buze rruges kryesore.

Mund te perdoret per aktivitete te ndyrshme  si rrobaqepesi, restorant etj.

Zona eshte e qete dhe ka akses te lehte ne Bulevardin Zogu i Pare.

Mundesi parkimi per dy makina.

 

Cmimi 4500 Euro/muaj

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane (TRR-1014-47b)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane kompleksit Homeplan ne Tirane. Ndodhet ne ...

Cmimi:300 Euro

Dyqan ne shitje prane Shkolles 11-Janari ne Tirane (TRS-1014-46j)
Tirane,Albania

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.Dyqa...

Cmimi:155.000 euro

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane (TRR-1014-48b)
Tirane,Albania

Apartament 1 + 1 me qera ne fillimin e rruges Mehmet Brocaj ne Tiran...

Cmimi:300 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane (TRR-1014-50j)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane.Banesa ka siperf...

Cmimi:1300 euro

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane (TRR-1014-51b)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane gjimnazit Petro Nini ne Tirane. Ndodhet ne...

Cmimi:450 Euro