Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -120 m2
Cmimi - 500 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane, (TRR-518-42d)

Apartament 2+1 me qera prane Fakultetit Juridik ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.

Siperfaqja totale e apartamentit eshte 120 m2 e organizuar ne sallon, kuzhines , dy dhoma gjumi, dy ballkone dhe dy tualete.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me nje mobilim bashkekohor dhe te rehatshem.

Dhomat e gjumit jane te shtuara me parket dhe tualeti eshte i pajisur me dritaret.

Ftohja dhe ngrohja sigurohen nga nje kondicioner i vendosur ne sallon.

Apartamenti eshte i orientuar nga jug-lindja dhe ofron drite natyrale per gjate gjithe dites.

Zona eshte nje nga zonat me te preferuar te Tiranes dhe ka akses te lehte ne rrugen Sami Frasheri, ne zonen e Liqenit Artificial dhe gjithe rruget lidhese te zones se Bllokut.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

 

Cmimi 500 Euro/muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+2 per shitje tek pallati Ambasador 3 ne Tirane (TRS-416-27K)
Tirane,Albania

Apartament 2+2 per shitje ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Apartam...

Cmimi:464.400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane (TRR-416-28b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne kati...

Cmimi:750 Euro

Vile 2 kateshe me qera ne nje qender rezidenciale ne Lunder , Tirane (TRR-416-29a)
Tirane,Albania

Vile me qera ne zonen e Lundres, pjese e nje kompleksi vilash shume ...

Cmimi:2000 Euro

Apartament 1+1 per shitje perballe ish-Ekspozites ne Tirane (TRS-416-30K)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Komuna e Parisit ne Tirane. Apa...

Cmimi:62.000 euro

Apartament 2 + 1 per shitje ne nje kompleks rezidencial ne zonen e Saukut ne Tirane (TRS-416-31b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane zones se Saukut ne Tirane. Ndodhet ne k...

Cmimi:148.800 Euro