Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -325 m2
Cmimi - 70.000 Euro €
Lloji i prones -Toke

Toke per shitje prane Spitalit Hygeia ne Tirane (TRS-518-51E)

Toke per shitje ne rrugen Kastriotet ne Tirane.

Pozicionohet ne vijen e pare te rruges kryesore gjithashtu dhe sherben si ure lidhese zones se Veriut me kryeqytetin.

Ndodhet ne nje zone ne zhvillim dhe mund te sherbeje si investim i mire per ndertimin e nje vile ose te cdo lloj ndertimi per arsye biznesi.

Ka nje siperfaqe 325 m2 me statusin are.

E pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi 70.000 Euro

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Per SHITJE, dyqan|garazh| oborr| tek zona Iliria ne Plazhin e Durresit (DRS-1005)
Durres,Albania

Per SHITJE, kemi nje dyqan 490m2 + garazh/magazine 660 m2 + oborr 20...

Cmimi:Store=1,500/m2 | Garage+Yard=500,000

Per SHITJE kemi 13 apartamente te madhesive te ndryshme ne Plazhin e Durresit, duke filluar nga 18,000 ose 400/m2 (DRS-1006)
Durres,Albania

Per SHITJE, kemi 13 apartamente te madhesive te ndryshme, me CMIME ...

Cmimi:18,000 or 400/m2

Per SHITJE, ambjent 1,600 m2 ne katin e fundit (10te) ne Plazhin e Durresit prane Adriatik 1 (DRS-1007)
Durres,Albania

Per SHITJE, kemi nje ambjent 1,600 m2 ne katin e 10 te nje pallati n...

Cmimi:400,000

Per SHITJE Apartamente ne Sarande, me pamje nga deti (SRS-1011)
Sarande,Albania

Per SHITJE, prane rruges kryesore Sarande-Ksamil, me pamje te mrek...

Cmimi:590-641/m2

Vile Lluksoze me qera ne Tirane (TRR-1002)
Tirane,Albania

3-storey luxury villa for RENT near the artificial lake of Tirana. ...

Cmimi:2,700/month