Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -7800 m2
Cmimi - 390.000 Euro €
Lloji i prones -Toke

Toke per shitje ne fshatin Domje , Tirane , (TRS-518-52a)

Toke per shitje ne fshatin Domje, afer me rrugen e Rinasit .

Siperfaqe 7800 m2  me permasa te rregullta , me statusin are, e rrethuar nga 2 ane me rruge. 

Pozicionohet afer rruges kryesore te ketij fshati dhe vetem pak km nga rruga kryesore e Rinasit.

Me letra te rregullta pronesie.

 

Cmimi 50 Euro/m2

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Toke pyjore ne shitje te Mali i Robit, Golem, Kavaje (KVS-814-1j)
Kavaje,Albania

Toke ne shitje prane Malit te Robit ne Kavaje. Toka pozicionohet rr...

Cmimi:636.000 Euro

Dyqan ne shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane (TRS-814-18j)
Tirane,Albania

Dyqan ne shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane. Dyqani pozicionohet...

Cmimi:350.000 euro

Apartament 3 + 1 per shitje ne rrugen Mine Peza ne Tirane (TRS-814-19b)
Tirane,Albania

Apartament 3 + 1 per shitje prane Komisariatit Nr: 3  ne Tirane...

Cmimi:80.000 Euro

Apartament 1 + 1 per shitje ne rrugen Islam Alla ne Tirane (TRS-814-20b)
Tirane,Albania

Apartament 1 + 1 per shitje prane rruges Myslym Shyri. Apartamenti ...

Cmimi:68.000 Euro

Apartament 1 + 1 me qera prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane (TRR-814-21b)
Tirane,Albania

Apartament 1 +1 me qera ne rrugen Pandi Dardha prane Ferlutit. Bane...

Cmimi:220 Euro