Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -74 m2
Cmimi - 55.000 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Shkozes ne Tirane (TRS-618-10L)

Apartament 1+1 per shitje me rrugen Ali Shefqeti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore.

Me siperfaqe totale prej 74 m2 dhe te brendshme 63 m2 organizohet ne sallon sebashku me kuzhine, dhome gjumi, koridor, tualet dhe ballkon.

Ballkoni eshte i mbyllur me vetrate xhami dhe eshte kthyer ne dhome gjumi.

Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar me te gjitha pajisjet elektroshtepiake.

Ka nje organizim te mire ta dhomave te mbushura me drite natyrale dhe me orientim nga perendimi.

Pallati ndodhet ne nje zone te qete, plot ajer te paster dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Ofron administrim, ashensor dhe siguri 24-ore.

Zona ka infrastukture te rregullt dhe me akses te lehte ne Unazen e Madhe te Tiranes dhe zonen e Ali Demit.

Apartamenti eshte i pajisur me certificate te rregullt pronesie.

Cmimi: 55.000 Euro. 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane (TRR-1218-10L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Bej Mitrovica ne Tirane. N...

Cmimi:500 Euro

Dyqan me qera prane Shkolles se Baletit ne Tirane (TRR-1218-11L)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne rrugen  Mihal Grameno ne Tirane. Ndodhet ne k...

Cmimi:400 Euro

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Myslym Shyri ne Tirane, (TRS-1218-12d)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Aparta...

Cmimi:78.0000 Euro

Vile per shitje ne nje kompleks rezidencial vilash ne Lunder, Tirane (TRS-1218-13a)
Tirane,Albania

Vile 2-kateshe per shitje ne Lunder, Tirane. Pjese e nje kompleksi ...

Cmimi:480.000 Euro

Apartament 3+1 me qera ne Rezidencen Touch of Sun ne Tirane (TRR-1218-14E)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut, ne Rezidencen Touch of the...

Cmimi:1300 Euro