Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -75 m2
Cmimi - 56.000 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRS-618-14L)

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne Tirane

Ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati 6-katesh pa ashensor perball ish parkut te autobuzave ne Tirane.

Me siperfaqe totale prej 75 m2 organizohet ne sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridor, tualet dhe ballkon.

Apartamenti eshte i orientuar nga lindje-perendimi dhe ofron pamje te kendshme te zones perreth.

Organizimi i dhomave eshte shume i mire dhe te gjitha ambjentet jane te ndricuara me drite natyrale gjate gjithe dites. 

Pallati pozicionohet ne nje zone te qete dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme si  dyqane te ndryshme, bar-kafe, restorante, furre buke, kopesht per femije etj.

Ka akses direkt ne rrugen e Kavajes, rrugen Ndre Mjeda dhe pak minuta nga zona 21 Dhjetorit.

Apartamenti eshte i pasjisur me certificate te rregullt pronesie.

Cmimi: 56.000 Euro

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 per shitje tek Fresku ne Tirane (TRS-917-14K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Freskut, tek Thesari. Ambienti...

Cmimi:60.000 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-917-15L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Pozicionohet ne ka...

Cmimi:700 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRS-917-16L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane. Pozicionohet ne...

Cmimi:120.000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne Qender te Tiranes (TRR-917-17K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera shume prane Postes Qendrore ne Rrugen e Kavaj...

Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Sheshit Skenderbej ne Tirane (TRR-917-18L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane. Ndodhet ne k...

Cmimi:600 Euro