Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -630 m2 + 107.7 m2
Cmimi - 125.000 Euro €
Lloji i prones -Vile

Vile 1-kateshe per shitje prane Ures se Institutit te Larte Bujqesor ne Tirane , (TRS-618-16a)

Banese 1-kateshe per shitje ne rrugen Rreze Drite ne Tirane.

Pozicionohet ne krah te rruges kryesore, ne njesine bashkiake Nr 11.

Prona ka siperfaqe trualli prej 630 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 107.7 m2 ku perfshihet edhe nje depo e vogel per mjete pune.

Banesa eshte ndertim i vitit 1985 i restauruar se fundmi. Organizohet ne sallon se bashku ne kuzhinen, 2 dhoma gjumi, koridor, tualet dhe verande.

Oborri i baneses eshte i shtruar me pllaka dekorative ku mund te parkoni dhe makinen tuaj. 

Toka eshte e rrethuar nga 4 anet e saj dhe eshte e mbjelle me peme te ndryshme frutore.

Prona shitet sic eshte, ku ne cmim perfshihet edhe mobilimi.

Zona eshte e qete, me akses te drejperdrejt ne projektin e Unazes se Madhe te qytetit dhe me nje distance prej 10 minutash larg qendres se Tiranes.

Ne token bosh te kesaj prone mund te beni edhe ndertime te tjera si shtepi banimi, magazine, kopshte ose cerdhe, bar-kafe etj.

Prona eshte e pajisur me hipoteke.

 

Cmimi 125.000 Euro

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 3+1 per shitje prane zones se 21 Dhjetorit, ne Tirane (TRS-518-20E)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje, ne rrugen Frosina Plaku, ne Tirane. Apar...

Cmimi:180.000 Euro

Apartament 1+1 per shitje prane Ministrise se Jashtme ne Tirane (TRS-518-21E)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Fadil Rada, ne Tirane.  Ap...

Cmimi:87.000 Euro

Apartament 1+1 me qera ne zonen e TVSH-se ne Tirane, (TRR-518-22d)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:450 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane, (TRS-518-23d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne kompleksi Delijorgji ne Tirane. Ndodhe...

Cmimi:120.000 Euro

Apartament 1+1 me qera prane Spitali Amerikan 3, ne Tirane (TRR-518-24E)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Sabaudin Gabrani, ne Tirane.  ...

Cmimi:200 Euro