Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -112 m2
Cmimi - 600 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 3+1 me qera prane rruges se Durresit ne Tirane (TRR-618-18L)

Apartament 3+1 me qera perball shkolles Qemal Stafa ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 8-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore.

Ka siperfaqe totale prej 112 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 3 dhoma gjumi, korridor, tualet dhe ballkon.

Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme.

Ngrohja dhe ftohja sigurohet nepermjt nje kondicioneri te vendosur ne sallon.

Ballkoni eshte i mbyllur me vetrata xhami dhe ofron nje pamje te mbrekullueshme te qytetit me orientim nga jugu.

Pallati ndodhet ne nje zone te qete, te zhvilluar se fundmi dhe shume te preferuar si nga vendasit dhe te huajt.

Ka akses te lehete ne rrugen e Durresit, rrugen Muhamet Gjollesha dhe pak minuta nga Zogu i Zi.

Cmimi: 600 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2 + 1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-815-53b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodhet ne k...

Cmimi:700 Euro

Apartament 2+1 ne shitje tek Zogu i Zi ne Tirane (TRS-415-66m)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne fillim te rruges Don Bosko ne Tirane. P...

Cmimi:67 000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-814-34j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera te shkolla Faik Konica ne Tirane. Apartament...

Cmimi:270 euro

Apartament 2+1 ne shitje ne Kinostudio ne Tirane (TRS-514-34j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Aleksander Moisiu ne Tirane. Apa...

Cmimi:126.000 Euro

Apartament 1+1 per shitje sheshi Karl Topia, Zogu i Zi ne Tirane , (TRS-514-35a)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje tek Zogu i Zi ne Tirane. Pozicionohet ne ...

Cmimi:61.750 Euro