Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -117 m2
Cmimi - 105.000 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane, (TRS-618-19d)

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri.

Siperfaqja e brendshme eshte 117 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe tre ballkone.

Apartamenti ofrohet i pamobiluar.

Ka nje organizim shume te mire te dhomave dhe orientohet nga lindje-jug-perendim duke ofruar nje pamje te zones perreth.

Tualetet jane te pajisur me dritare dhe dhomat e gjumit kane akses ne ballkone.

Zona eshte e qete dhe ofron akses te lehte ne rrugen e Kavajes, rrugen Muhamet Gjollesha, Bulevardin Gjergj Fishta etj.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

I pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi 105.000 Euro.

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1 + 1 me qera prane rruges se Durresit ne Tirane (TRR-1215-11b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Ndodhet ne katin e ...

Cmimi:250 Euro

Ambjent per zyre me qera prane stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-1215-12b)
Tirane,Albania

Apartament per zyre me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Pozic...

Cmimi:270 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane sheshit Wilson ne Tirane (TRS-1215-13b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne...

Cmimi:152.500 Euro

Apartament 1 + 1 per shitje prane stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRS-1215-14b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Banesa ndod...

Cmimi:1200 Euro / m2

Apartament 1 + 1 per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRS-1215-15b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne fillimin e rruges Pjeter Budi ne Tirane. P...

Cmimi:1150 Euro / m2