Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -180 m2
Cmimi - 780 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Durresit ne Tirane (TRR-618-20L)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri pa ashensor por shume te mirembajtur.

Banesa ka siperfaqe totale prej 180m2 qe ndahet ne dhome ndenje,  kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi,  tualet, koridor dhe verand te madhe me siperfaqe 100m2 ku eshte pozicionuar dhe vendi per barbeque.

Banesa ofrohet plotesisht e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme dhe ka nje mobilim bashkekohor.

Ngrohja dhe ftohja kryhet nepermjet 2 kondicionereve inverter dhe dritaret jane dopjo xham te pajisura me grila.

Veranda ofroh hapesire te bollshme ku ju mund te kaloni nje pasdite relaksuese dhe ka pamje te kendshme te lagjes perreth.

Pallati ndodhet ne nje zone te qete por shume te zhvilluar ku mund te gjeni te gjitha sherbimet e nevoshme.

Ka akses te lehte ne rrugen e Durresit, Unazen e Vogel te Tiranes dhe pak minuta nga rrethrrotullimi i Zogut te Zi.

Cmimi: 780 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1+1 per shitje ne plazhin e Malit te Robit ne Golem , (GLS-415-1a)
Golem,Albania

Apartament per shitje ne Malin e Robit ne Golem. Apartamenti pozici...

Cmimi:32.000

Apartament 1+1 per shitje ne plazhin e Malit te Robit ne Golem , (GLS-415-2a)
Golem,Albania

Apartament per shitje ne Malin e Robit ne Golem. Apartamenti pozici...

Cmimi:32.000

Apartament 2+1 me qera tek ish Ekspozita ne Tirane (TRR-415-80m)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Pozic...

Cmimi:350 Euro

Apartament 2 + 1 me qera prane Parkut te Madh te Tiranes (TRR-515-1b)
Tirane,Albania

Apartament modern me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Pozic...

Cmimi:1000 Euro

Toke per shitje prane fshatit Bruke ne zonen e Kasharit ne Tirane (TRS-515-2b)
Tirane,Albania

Toke per shitje prane rruges kryesore te Rinasit ne Tirane. Pozicio...

Cmimi:44.000 Euro