Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -100 m2
Cmimi - 600 €
Lloji i prones -Zyre

Zyra me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane (TRR-618-21L)

Zyre me qera prane Prokurorise se Tiranes.

Zyra ndodhet ne katin e 1-te ne nje pallat te ri 4-katesh shume prane rruges kryesore.

Banesa ka nje siperfaqe prej 100 m2 te ndare 2 ambiente zyre, recepsion, tualet dhe depo.

Zyra ofrohet pjeserisht e mobiluar ne varesi te preferencave te klientit.

Gjithashtu mund te pershtatet dhe per zyra te ndryshme sic jane noterie, avokatie, kontabiliteti etj. 

Pallati ofron administrim dhe siguri maksimale.

Ka nje cilesi teper te larte ndertimi dhe mundesi per parkim makine ne garazhd

Zona eshte teper e qete, 5 minuta larg qendres se Tiranes dhe me akses ne Bulevardin Zogu i I,rrugen e Durresit,  rrugen  Mine Peza etj.

Cmimi: 600 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2 + 1 per shitje ne zonen Komuna e Parisit ne Tirane (TRS-516-1b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Tish Dahia ne Tirane. Ndodhet ne ka...

Cmimi:130.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane Kopshtit Botanik ne Tirane (TRS-516-2K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane. Apar...

Cmimi:130.000 euro

Apartament 1+1 me qera prane Sheshit Willson ne Tirane (TRR-516-3K)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane. Apartamenti ...

Cmimi:300 euro

Zyre me qera prane Stadiumit Selman Stermasi ne Tirane (TRR-516-4K)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin ...

Cmimi:250 euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-516-5b)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane Drejtorise se Pergjithshme te Policise ne T...

Cmimi:600 Euro