Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -156 m2
Cmimi - 1000 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 3+1 me qera prane Ambasades Amerikane ne Tirane, (TRR-618-22d)

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 10te te nje pallati te ri.

Siperfaqja e apartamentit eshte 156 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, dy tualete, dy ballkone.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me nje mobilim te ri dhe te rehatshem.

Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme me ene kuzhine te reja dhe te paperdoruara.

Ftohja dhe ngrohja sigurohet nga sistem qendror chiller i vendosur ne cdo dhome.

Apartamenti orientohet nga lindja dhe perendimi dhe ofron pamje te hapur nga mali i Dajtit.

Te gjitha dhomat e gjumit kane akses te ballkon.

Zona eshte e preferuar, e zhvilluar dhe ka akses te lehte ne rrugen e Elbasanit, rrugen Faik Konica, sheshin Nene Tereza etj.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

Te perfshira ne cmim jane nje garazh dhe administrimi i pallatit.

 

Cmimi 1000 Euro/muaj. 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Ndertese 5 kateshe per shitje ne qender te Tiranes, (TRS-1013-32)
Tirane,Albania

Hotel per shitje ne Qender te Tiranes. Ndertesa ndodhet ne rrugen F...

Cmimi:1.900.000 Eur

Vile me qera afer rruges Myslym Shyri ne Tirane, (TRR-1013-33)
Tirane,Albania

Jepet me qera vile ngjitur me rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Vila n...

Cmimi:900 EUR

Apartament 1+1 me prane zones se Liqenit te Thate ne Tirane, (TRR-118-1d)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti ndodhe...

Cmimi:250 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-1013-34)
Tirane ,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartament...

Cmimi:250 euro

Apartament 3+1 me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane (TRR-1013-35)
Tirane ,Albania

Apartament 3+1 me qera perballe ish-Ekspozites Shqiperia Sot ne Tira...

Cmimi:600 euro