Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -122 m2
Cmimi - 400 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 1+1 me qera prane Zogut te Zi ne Tirane (TRR-618-25L)

Apartament 1+1 me qera mbrapa Ring Center ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri me kushte shume moderne prane rruges kryesore.

Banesa ka siperfaqe prej 73 m2 te ndare ne sallon sebashku me kuzhine, 1 dhome gjumi, koridor, tualet dhe verande me siperfaqe 48.8 m2.

Apartamenti eshte i ri, ofron nje mobilimi bashkohor dhe eshte i pajisur me te gjitha pajisjet e nevojshme.

Dhomat jane te organizuara shume mire dhe dritaret jane dopio xham e te pajisura me grila.

Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet 2 kondicionereve inverter.

Pallati eshte i ri, shume i mirembajtur dhe ofron administrim dhe 2 ashensor.

Prane saj ndodhen supermarkete, minimarkete, bar, restorante, dyqane, shkolla te niveleve te ndryshme, banka, kompani, qender tregtare etj.

Pallati pozicionohet disa minuta larg qendres se Tiranes dhe ka akses ne rrugen e Durresit dhe rrugen  Muhamet Gjollesha.

Cmimi: 400 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Zyre moderne me qera prane Piramides ne Tirane (TRR-1114-41b)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per zyra me qera ne fillimin e rruges Papa Gjon Pali ...

Cmimi:1560 Euro

Vile 3 - kateshe me qera te rrethrrotullimi i Saukut ne Tirane (TRR-714-5b)
Tirane,Albania

Vile 3 – kateshe me qera te rrethrrotullimi ne Sauk ne Tirane....

Cmimi:1200 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane (TRR-714-6j)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera prane rruges Kavajes ne Tirane. Apartamenti ...

Cmimi:400 euro

Dyqan me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane (TRR-714-7j)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne Qender Tregtare ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne kat...

Cmimi:925 Euro

Vile 5-kateshe me qera ne rrugen Tre Vellezerit Kondi ne Tirane (TRR-714-8j)
Tirane,Albania

Vile 5-kateshe me qera pas Rezidences Amerikane ne Tirane. Kjo vile...

Cmimi:3000 euro