Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -190 m2
Cmimi - 135.000 Euro €
Lloji i prones -Toke

Truall per shitje ne zonen e Ali Demit ne Tirane, (TRS-718-3d)

Truall + shtepi private per shitje rrugen Nazmi Rushiti ne Tirane.

Siperfaqja e truallit eshte 190 m2 dhe siperfaqja e ndertimit 73.40 m.

Pozicinohet prane rruges kryesore dhe mund te perdoret per lloje te ndryshme biznesesh si magazine, rrobaqepesi etj.

Ndertimi ka nevoje per rinovim pasi eshte nje ndertese e vjeter dhe e parikonstruktuar.

Pjese e truallit eshte i rrethuar me mur.

Zona eshte e qete dhe ka akses te lehte ne Bulevardin Bajram Curri

I pajisur me certifikate te rregullt pronesi.

 

Cmimi 135.000 Euro

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Garsoniere ne shitje ne lagjen Pavarsia ne qytetin e Vlores, (VLS-101-7)
Vlore,Albania

. -Njesi rezidenciale me siperfaqe 50 m2, e organizuar me nje dhome,...

Cmimi:Okazion-Deal

Apartament 1+1 ne shitje tek Uji i Ftohte ne Vlore, (VLS-101-8)
Vlore,Albania

Vlore, Apartament 67 m2, tek Uji i Ftohte.  Apartament 1+1 ne k...

Cmimi:Okazion-Deal

Apartament per shitje tek Uji i Ftohte ne Vlore, ne rrugen kryesore Rradhime Orikum, (VLS-101-9)
Vlore,Albania

NJE SUPER OFERTE apartamente me CERTIFIKAT PRONSIE TE RREGULLETE Vlo...

Cmimi:Okazion-Deal

Dyqan per shitje tek kompleksi Marina ne Vlore, (VLS-101-10)
Vlore,Albania

Vlore, njesi komerciale 91.5 m2, Kompleksi Marina, ndodhur ne katin...

Cmimi:1800 /m2

Zyre per shitje prane hotel 'Diplomati' ne Tirane , (TRS-101-46)
Tirane,Albania

Zyra me sip.64.2 m2 ndodhet ne katin e dyte te nje objekti tete kate...

Cmimi:1,650 /m2