Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -70.38 m2
Cmimi - 197.000 Euro €
Lloji i prones -Dyqan

Dyqan per shitje prane Bulevardit Gjergj Fishta ne Tirane (TRS-718-18L)

Dyqan per shitje ne rrugen Nikolla Jorga ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne prane zones se Ish Ekspozites.

Ofron siperfaqe totale prej 70.38 m2 te organizuar ne ambient open space sebashku me nje tualet.

Dyqani ka nje fasade xhami te madhe me mundesi te mira reklamimi per lloje te ndryshme biznesi.

Zona ne te cilen ndodhet kompleksi eshte nje zone shume e zhvilluar me sherbime te ndryshme dhe eshte shume e preferuar nga qytetaret vendas edhe te huaj.

Ka akses ne Bulevardin Gjergj Fishta, rrugen Myslym Shyri, rrugen Sami Frasheri dhe shume rruge te tjera te qytetit te Tiranes.

Cmimi: 2800 Euro/m2.

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-1215-62K)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane Apartamenti...

Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera afer Liqenit te Thate ne Tirane, (TRR-1215-63K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane Apartament...

Cmimi:500 Euro

Toke per shitje prane Liqenit te Paskuqanit ne Tirane (TRS-917-48L)
Tirane,Albania

Toke per shitje prane zones Paskuqan-Kamez ne Tirane. Pozicionohet ...

Cmimi:150.000 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRS-116-1b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Sander Prosi ne Tirane. Ndodhet ne ...

Cmimi:115.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje afer Liqenit Artificial ne Tirane (TRS-116-2K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane Apartam...

Cmimi:150.000 euro