Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Gjiri i Lalzit
Siperfaqja -1250 m2
Cmimi - 120.000 Euro €
Lloji i prones -Toke

Toke per shitje ne Gjirin e Lalzit (GLS-718-1E)

Toke per shitje ne Gjirin e Lalzit ne Durres.

Toka ka nje siperfaqe prej 1250 m2 dhe ka dokument te rregullt hipotekor. Ajo pozicionohet ne afersi te rruges kryesore dhe gjendet ne nje zone ku sipas planit te rregullimit te territorit aty mund te ndertohen vila 3 ose 4 kateshe.

Zona prane te ciles ndodhet toka eshte shume zhvilluar si edhe mjaft e frekuentuar nga turistet, banoret dhe shqiptaret. Eshte nje zone e favorshme per te ndertuar banesa apo ambjente biznesi.

Vendndodhja e tokes ofron akses ne rruget kryesore te Gjirit te Lalzit, ne vajtjen ne det si edhe ne Autostraden Tirane-Durres apo rruge te tjera nderlidhese.

 

Cmimi: 120.000 Euro

 

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1+1 per shitje prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane (TRS-115-53r)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne fillimi te rruges Don Bosko ne Tirane.Pozic...

Cmimi:69.000 Euro

Vile 2-kateshe ne shitje ne Rrushkull ne Durres (DRS-115-7r)
Durres,Albania

Vile ne shitje ne Rrushkull.Me nje siperfaqe totale prej 600 m2 dhe ...

Cmimi: 130.000 Euro

Apartament 2+1 ne shitje tek Komuna e Parisit ne Tirane (TRS-715-8m)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje tek Komuna e Parisit ne Tirane. Pozicionoh...

Cmimi:100.000 Euro

Apartament 1 + 1 me qera prane qendres se Tiranes (TRR-715-39b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane. Ndodhet ne katin...

Cmimi:200 Euro

Vile 3 - kateshe per shitje prane kompleksit Vizon Plus ne Tirane (TRS-215-1b)
Tirane,Albania

Vile per shitje prane ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Eshte ndertuar...

Cmimi:450.000 Euro