Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Gjiri i Lalzit
Siperfaqja -1250 m2
Cmimi - 150.000 Euro €
Lloji i prones -Toke

Toke per shitje ne Gjirin e Lalzit (GLS-718-1E)

Toke per shitje ne Gjirin e Lalzit ne Durres.

Toka ka nje siperfaqe prej 1250 m2 dhe ka dokument te rregullt hipotekor. Ajo pozicionohet ne afersi te rruges kryesore dhe gjendet ne nje zone ku sipas planit te rregullimit te territorit aty mund te ndertohen vila 3 ose 4 kateshe.

Zona prane te ciles ndodhet toka eshte shume zhvilluar si edhe mjaft e frekuentuar nga turistet, banoret dhe shqiptaret. Eshte nje zone e favorshme per te ndertuar banesa apo ambjente biznesi.

Vendndodhja e tokes ofron akses ne rruget kryesore te Gjirit te Lalzit, ne vajtjen ne det si edhe ne Autostraden Tirane-Durres apo rruge te tjera nderlidhese.

 

Cmimi: 120 Euro/m2

 

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Lokal modern me qera prane zones se Don Boskos ne Tirane (TRR-915-37b)
Tirane,Albania

Bar, piceri dhe lodra per femije me qera prane rruges Eshref Frasher...

Cmimi:4000 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane rruges Mine Peza ne Tirane (TRS-915-38b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Milan Shuflaj ne Tirane. Ndodhet ne...

Cmimi:150.000 Euro

Ambjent biznesi me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane , (TRR-915-39k)
Tirane,Albania

Ambjent biznesi me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Ambjent...

Cmimi:2500 Euro

Ambjent per zyra me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane (TRR-915-40m)
Tirane,Albania

Ambjent per zyra me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Poziciono...

Cmimi:500 Euro

Apartament 3 + 1 me qera prane zones se Don Boskos ne Tirane (TRR-915-41b)
Tirane,Albania

Apartament modern me qera prane rruges Don Bosko ne Tirane. Ndodhet...

Cmimi:650 Euro