Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -275 m2
Cmimi - 600 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 4+1 me qera tek Liqeni i Thate ne Tirane, (TRR-718-21d)

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.

Nodhet ne katin e gjashte dhe te fundit te nje pallati te ri.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 160 m2 dhe dy veranda 115 m2.

Siperfaqja e brendshme eshte e organizuar ne sallon, kuzhine, kater dhoma gjumi, koridor dhe dy tualete.

Ofrohet pjeserisht i mobiluar dhe kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Ftohja dhe ngrohja sigurohet nga kondiconer.

Apartamenti eshte i orentuar nga lindja, jugu dhe perendimi dhe ofron pamje te hapur.

Zona eshte nje nder zonat me te qeta te Tiranes dhe ofron akses te lehte ne Zonen e Liqenit Artificial, autostraden Tirane-Elbasan etj.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

Vend parkimi i perfshire ne cmim.

 

Cmimi 600 Euro/muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Vile luksoze ne shitje te kompleksi Lura te Gjiri i Lalzit, Durres (GLS-218-1a)
Gjiri i Lalzit,Albania

Vile luksoze per shitje te Gjiri I Lalzit ne Tirane, ne kompleksin L...

Cmimi:750.000 Euro

Vile 2-kateshe me qera prane Kompleksit Dinamo ne Tirane (TRR-218-64L)
Tirane,Albania

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane. Vila ofron...

Cmimi:1000 Euro

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane, (TRS-218-65d)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartam...

Cmimi:76.000 Euro

Apartament per shitje prane zones se Shkolles se Bashkuar ne Tirane (TRS-218-66R)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane shkolles Bajram Curri ne Tirane. Aparta...

Cmimi:62.000 Euro

Apartrament 2+1 me qera prane rruges se Barrikadave ne Tirane (TRR-218-67L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Zenel Baboci ne Tirane. Pozicionoh...

Cmimi:350 Euro