Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -95 m2
Cmimi - 370 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera afer rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-718-22E)

Apartament me qera ne rrugen Besim Imami, e cila ndodhet afer rruges Myslym Shyri ne Tirane.

Siperfaqja e apartamentit eshte 95 m2 dhe eshte i organizuar ne nje dhome ndenje dhe ngrenie, nje korridor, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert banim te nje pallati te ri me ashensor.

Ofrohet i mobiluar. Ne dhomen e ndenjes ka nje kondicioner.

Vendndodhja e ketij apartamenti ofron edhe parkim ne zone ose me nje pagese ekstra do te perfitoni nje vend parkimi ne garazh.

Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te preferuar te Tiranes dhe ka akses te lehte ne rrugen Besim Imami, ne rrugen Myslym Shyri, ne rrugen e Kavajes, ne unaze dhe rruge te tjera nderlidhese ne qytet.

 

Cmimi: 370 Euro/muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Toke dhe ndertese 3 - kateshe per shitje ne zonen e Mulletit ne Tirane (TRS-615-18b)
Tirane,Albania

Toke dhe ndertese per shitje ne Mullet. Pozicionohet buze rruge kry...

Cmimi:550.000 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane zones se Unazes se Re ne Tirane (TRS-715-17b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Astrit Losha ne Tirane. Pozicionohe...

Cmimi:51.000 Euro

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRS-615-19m)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne fillim te rruges Nikolla Lena ne Tirane....

Cmimi:130.000 Euro

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-615-20b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin ...

Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane (TRR-615-21m)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne Tirane, ne rrugen Abdyl Frasheri. Pozicio...

Cmimi:300 Euro