Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -136 m2
Cmimi - 700 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Liqenit te Thate ne Tirane (TRR-718-24E)

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Hamdi Sina ne zonen e Liqenit te Thate ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati 4 katesh dhe ka nje siperfaqe prej 136 m2. Ai eshte i organizuar ne nje dhome ndenje dhe gatimi, nje korridor, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.

Ambienti eshte i gjithi i mobiluar me nje stil neo klasik dhe gjithcka eshte e re. E gjithe hapesira eshte e shtruar me parket druri. Gjithashtu edhe tualetet jane te shtruara me parket kundra lageshtires. Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar.

Apartamenti eshte i ndricuar mire me drite natyrale dhe me abazhure te llojeve te ndryshme. 

Ambienti ka dy kondicionere te instaluar, nje ne soxhorno edhe nje ne nje nga dhomat e gjumit.

Zona ku ndodhet apartamenti eshte nje nga zonat me te qeta dhe te preferuara te Tiranes.  

Vendndodhja e apartamentit ofron akses ne rrugen Hamdi Sina, rrugen Liqeni i Thate, ne Unazen e Madhe, ne zonen e Kopshtit Zoologjik dhe rruge te tjera nderqytetese.

 

Cmimi: 700 Euro/muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Ambient per zyra me qera ne qender te Tiranes (TRR-818-15E)
Tirane,Albania

Ambient me qera per zyra ne rrugen Abdi Toptani, shume prane qendres...

Cmimi:1200 Euro

Apartament 1+1 per qera prane sheshit Wilson ne Tirane, (TRR-818-16d)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane. Apartamenti ...

Cmimi:350 Euro

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Tregut Elektrik ne Tirane (TRR-818-17E)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Zonja Curre, prane Tregut Elektrik ...

Cmimi:450 Euro

Vile ne shitje ne Hamallaj tek Gjiri i Lalzit (GLS-818-2E)
Gjiri i Lalzit,Albania

Vile ne shitje ne Hamallaj tek Gjiri i Lalzit. Vila 2 kateshe ndodh...

Cmimi:232.630 Euro

Apartament 2+1 ne shitje ne Hamallaj tek Gjiri i Lalzit (GLS-818-3E)
Gjiri i Lalzit,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit. Ndodhet ne ka...

Cmimi:84.970 Euro